Audi S6 C5 2002 – SPRZEDANE

Fani Audi doskonale wiedzą, że przedrostek „S” zapowiada więcej emocji, dodatkową moc pod maską, bardziej sztywne zawieszenie i więcej przyczepności. Audi S6 C5 napędzane jest 40-zaworową jednostką V8 o pojemności 4,2 l. Tak, podobną jednostkę mogliśmy odnaleźć w wersji A6 4.2, lecz tu oferuje ona 340 zamiast 300 koni mechanicznych. Audi S6 przekazuje moc na przednie i tylne koła za pośrednictwem pięciobiegowej automatycznej Tiptronic i centralnego mechanizmu różnicowego Torsen. Ta wersja systemu Audi Quattro rozdziela moc równomiernie na przód i tył, aż do wystąpienia poślizgu, po czym w razie potrzeby przekierowuje ciąg. W tej wersji otrzymujemy również drobne zmiany stylistyczne, kilka drobnych różnic w przednim pasie, poszerzone błotniki skrywające szersze opony, dwie rury wydechowe i niezwykle ważny znaczek „S”.

Audi S6 4.2 Quattro
Rocznik: 2002
Przebieg: 77000 km
Pojemność: 4172 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: automatyczna
Moc: 340 KM

Serdecznie witamy w Komfort-Trans, gdzie służymy pomocą i 20-letnim doświadczeniem w branży motoryzacyjnej. Najcenniejsze co udało nam się wypracować to opinia rynkowa, dlatego zależy nam aby sprzedać kolejny, dobry samochód.
Oferujemy zakup samochodu od firmy, z fakturą sprzedaży i polskim dowodem rejestracyjnym.

Wyjątkowo zadbany i czysto utrzymany egzemplarz Audi S6 4.2 Quattro.
Samochód sprowadzony do Polski w 2018 roku, zarejestrowany i ubezpieczony.
Udokumentowany przebieg. Kompletna historia serwisowa.
W ostatnich latach samochód był częścią większej kolekcji pojazdów i został mocno doinwestowany, m.in. opony, tarcze hamulcowe przód i tył, kompletny zestaw rozrządu, wahacze i wiele innych. Wszystko udokumentowane.
Lakier fabryczny zachowany w fenomenalnym stanie. Nie posiada żadnych wgnieceń, zarysowań czy innych ubytków i został zabezpieczony powłoką ceramiczną.

Silnik, skrzynia biegów oraz wszystkie podzespoły pracują perfekcyjnie.
Samochód prowadzi się przyjemnie, bez jakichkolwiek oznak zużycia.

Kredyt na klasyka