BMW 315 E21 1984 – 32000 PLN – Nowy Dwór Mazowiecki

Jedni wolą, jak wszystko wygląda jak z fabryki, inni, uważają, że małe modyfikacje poczynione z gustem jeszcze nigdy nikomu nie zaszkodziły. Modyfikacja polegająca na obniżeniu i usztywnieniu zawieszenia oraz zastosowaniu felg BBS RS zainspirowana została światem motorsportu i z pewnością należy dziś do najpopularniejszych. BMW 315 E21 to wersja z ostatniego etapu produkcji pierwszego, małego rekina. Ma cztery cylindry, pojemność 1,6 l i gaźnik, co nie zapewnia wyczynowych osiągów, ale przecież nie o to w tej zabawie chodzi. Jak wspomina sprzedający, mocny silnik do swapa został zakupiony i w każdej chwili można go zainstalować… pytanie tylko czy warto? Wszak oryginał ma swój urok i nie jest to samochód, który w takim stanie można łatwo odnaleźć na rynku.

BMW 315 E21
Rocznik: 1984
Przebieg: 302000 km
Pojemność: 1573 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: manualna
Moc: 75 KM

Cena: 32000 PLN

Wyposażenie:
– radio Bawaria,
– aluminiowe felgi 17 cali BBS RS,
– dodatkowo 13 calowe felgi,

Mam do sprzedania małego rekinka w kolorze hennarot. Wygląda przepięknie, szczególnie ze złoto-srebrnymi felgami BBS RS 17 cali oraz dodatkami chromu. BMW do 2016 roku jeździło na Chorwacji, osobiście je z tego kraju przywiozłem. Nigdy nie zaznało soli i zimy. Zachowała się w bardzo dobrym stanie, nie jest pordzewiała i lakier ma się bardzo dobrze.

Książka serwisowa, 2 bloczki opisów własnoręcznych co było wymieniane i naprawiane, bardzo cenne zapiski. Poprzedni właściciel bardzo skrupulatnie prowadził swoją szczegółową historię serwisową. Ja wymieniłem w niej sprężyny na nowe, sztywniejsze i lekko obniżone, amortyzatory bilstein nowe, nowe tuleje, sworznie. Nowe tarcze i klocki hamulcowe, kopułka, palec, przewody, świece, akumulator.

BMW gotowe do jazdy, serdecznie polecam.
Następny użytkownik będzie z niej bardzo zadowolony.
Mam do niej silnik ze skrzynią kompletny do swapa, jakby ktoś był zainteresowany, M20 B25.
Chodziło mi to po głowie, mam również łapy do tego silnika i tej karoserii.
Zapraszam do oglądania i przejażdżki.

Telefon: +48 512 558 617
Miejscowość: Nowy Dwór Mazowiecki