BMW 316 E21 1981 – 89990 PLN – Rzeszów

Jest stylowe, jest drapieżne, łączy w sobie wszystkie najlepsze cechy bawarskiej marki. BMW 316 E21 rodziło się w czasach, w których rodzinny sedan nie potrzebował drugiej pary drzwi, a prawdziwa chemia rodziła się między kierowcą a samochodem. Kompaktowe wymiary, niska masa, niemal sportowe nastawienie zawieszenia i chętnie wkręcające się na obroty czterocylindrowe silniki pozwoliły na opracowanie samochodu w gruncie duszy sportowego, bez rezygnacji z praktycznych zalet. W ogłoszeniu egzemplarz w doskonałym, całkowicie oryginalnym stanie. Jego udokumentowany przebieg to jedynie 83800 kilometrów, a lakier w pięknym kolorze hennarot wciąż wygląda, jakby dopiero co wyjechał z salonu. Pod maską i we wnętrzu również piękny porządek – to auto, które powinien mieć w garażu każdy miłośnik niemieckiej marki, a może mieć tylko jeden.

BMW 316 E21
Rocznik: 1981
Przebieg: 83818 km
Pojemność: 1766 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: manualna
Moc: 90 KM

Cena: 89990 PLN

Wyposażenie:
– radio fabryczne,
– elektrycznie sterowane lusterko boczne kierowcy.

Piękna kwintesencja czystej motoryzacji.

Unikatowe, 100% oryginalne, czterdziestoletnie BMW 316 E21 A18 (rekin) z 1981 r. w kolekcjonerskim stanie.
Silnik 1.8 90 KM, udokumentowany przebieg tylko 83818 km.

To piękne BMW 316 E21 jest z oryginalnym silnikiem bez remontu, oryginalnym lakierem, wszystkimi oryginalnymi szybami, w pięknym zestawieniu kolorystycznym tj. czerwony hennarot + grafitowa welurowa tapicerka wewnątrz.

Auto zachowane w genialnym stanie. Samochód pochodzi z niemieckiego rynku. Kupiłem go w ubiegłym roku. Dwóch właścicieli w Niemczech. Pełna historia samochodu. Książka serwisowa z wpisami przeglądów. Dwa oryginalne kluczyki.
Stan absolutny top.

Samochód bez rdzy (nadwozie i podwozie). Kompletny, oryginalny zestaw narzędzi w bagażniku.

Kolekcjonerzy samochodów mawiają, że samochód jest oryginalny tylko raz, i dlatego warto kupować klasyki w jak najlepszym, oryginalnym stanie, jeśli takie są dostępne na rynku. To właśnie taki egzemplarz.

Dla osób zajmujących się starymi samochodami, prawdą jest, iż lepiej zapłacić więcej za samochód w idealnym stanie, niż za słaby egzemplarz, który wkrótce będzie wymagał kompleksowych prac renowacyjnych, z kosztami odbudowy kilkukrotnie przekraczającymi cenę zakupu takiego auta. Ważniejszym jest jednak to, iż przez mniej lub bardziej kompleksowe naprawy zabijamy oryginalny urok samochodu, który objawia się w stopniu zużycia wszystkich elementów auta, czy nawet w oryginalnym, autentycznym zapachu samochodu.

Ten mój oryginalny egzemplarz ma nawet… słynną niemiecką choinkę zapachową pod lusterkiem.
Reasumując, ten 40 letni egzemplarz to doskonały wybór dla osób szukających oryginalnego, klasycznego samochodu.

Dodatkowo oddam w cenie otrzymany od właściciela oryginalny komplet kół zimowych z tego samochodu, tj. opony i felgi, co dodatkowo podkreśla jego historię.

Ten samochód to najpiękniejszy i w najlepszej jakości zachowane BWM 316 E21 A18 dostępne na rynku.

Telefon: +48 600 900 070
E-mail: sarna.architekci@gmail.com
Miejscowość: Rzeszów