BMW 316 E30 1986 – SPRZEDANE

Pięknie zachowane E30 z pierwszej serii (tzw. „wąska lampa”) to dziś wyjątkowo rzadki widok na ulicach. Większość z nich zostało okaleczonych tuningiem i skończyło swój żywot na drzewach i płotach prowincji. Ta sztuka jednak miała więcej szczęścia. To BMW 316 E30 to odmiana z silnikiem czterocylindrowym M10 o pojemności 1.8 l i mocy 90 KM. Egzemplarz pochodzi z rynku francuskiego i przejechał dotąd 248 tysięcy kilometrów. Taki dystans w niejednym normalnie użytkowanym egzemplarzu prowadzi do wielu widocznych śladów eksploatacji. Tu jest inaczej. Zawsze garażowany, uważnie pielęgnowany samochód prezentuje się przepięknie. Jeżeli chcielibyście obejrzeć jak wygląda ilustracja obiegowego powiedzenia „auto nie widziało deszczu”, wystarczy obejrzeć podwozie tego BMW.

BMW 316 E30
Rocznik: 1986
Przebieg: 247798 km
Pojemność: 1766 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: manualna
Moc: 90 KM

Wyposażenie:
– wspomaganie kierownicy,
– elektryczne szyby,
– elektryczne lusterka,
– podgrzewana tylna szyba,
– uchylane boczne szyby,
– tapicerka welurowa,
– radio Alpine,

BMW E30 od nowości w rodzinie.
Wersja Francja, dwóch właścicieli, udokumentowany przebieg 247 tys km.
Od dwunastu lat przechowywane przez drugiego właściciela jako samochód kolekcjonerski w ogrzewanym garażu.
Nowe – gaźnik Pierburg 2BE, chłodnica, rozrząd silnika oraz pompa oleju, dodane wspomaganie kierownicy z tego samego roku produkcji co samochód oraz koła 15″.
Fabryczne elektryczne oraz uchylane szyby, fabryczne światła Yellow hella oraz zamontowane podczas zakupu u dealera w Paryżu radio Alpine wraz z dedykowanymi głośnikami oraz elektryczna anteną.