BMW 316i Compact E36 1996 – 27200 PLN – Wrocław

BMW 316i Compact E36 to z pewnością nie jest szablonowy wybór, jeżeli mówimy o youngtimerach niemieckiej marki. W tym przypadku może mamy niewielki silnik, ale jak by nie patrzeć, ponad 100 koni mechanicznych przenoszonych jest tu za pomocą manualnej skrzyni biegów na tylną oś, a nadwozie jest lekkie, kompaktowe i jest tu sporo radości z jazdy. Cieszyć się mogą również oczy, bo kolorystyka jest absolutnie niebanalna, a stan zachowania kompletnie niespotykany. Ten egzemplarz przybył do Polski ze Szwajcarii, a jego przebieg to jedynie 58 tys. km.

BMW 316i Compact E36
Data produkcji: 21.06.1996
Pojemność silnika: 1595 ccm
Moc: 102 KM / 75 kW
Przebieg: 58,487 km
Skrzynia biegów: manualna 5-biegowa

Cena: 27200 PLN

Przedmiotem sprzedaży jest BMW 316i Compact serii e36 w kolorze „367 Alaskablau” z wyjątkową niebiesko-szarą tapicerką. Sprowadzony od spadkobiercy pierwszej właścicielki z Lucerny, Szwajcaria. Samochód zachowany w idealnym stanie, bez korozji, co zawdzięcza garażowaniu i braku użytku zimą. Oryginalny niski przebieg 58 tysięcy kilometrów. Serwisowany wyłącznie u autoryzowanych dealerów BMW. Zachowana dokumentacja serwisowa, rachunki, karta do serwisu BMW oraz dwa kluczyki. Stan ogólny porównywalny do dwuletniego pojazdu.

Nadwozie w idealnym stanie, bez widocznych rys, uszkodzeń czy wgnieceń. Zachowane w nieskazitelnym, mocno ponadprzeciętnym stanie względem wieku samochodu. Zderzaki i listwy nie posiadają otarć, reflektory i przednie nerki w idealnym stanie, wiele detali wciąż wygląda jak nowe.

Wnętrze jest kompletne, nie posiada żadnych śladów zużycia, plastiki są matowe, tapicerka nie ma przetarć ani uszkodzeń. Oryginalne dywaniki jak nowe, podsufitka jak nowa.

Zestaw narzędzi w bagażniku nie był nigdy używany.

Oryginalne alufelgi w idealnym stanie. Komplet nowych opon letnich.

Wykonane prace:
– wymiana oleju silnikowego wraz z filtrem na Millers 5w-40, poprzedzona płukaniem silnika preparatem TEC,
– nowe paski osprzętu 2 szt.,
– nowe pióra wycieraczek,
– nowe siłowniki tylnej klapy,
– komplet nowych opon letnich Hankook.

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.

Sprzedaż na podstawie FV marża. Samochód wydajemy w tej cenie zatankowany do pełna, z tłumaczeniami dokumentów, opłaconą akcyzą, pierwszym przeglądem technicznym, ubezpieczeniem OC na 30 dni, gotowy do pierwszej rejestracji w RP.

Ask for export price for international buyers outside Poland.

Payment in any currency possible, cash or bank transfer, also crypto. Shipping to any country possible. We speak English. Wir sprechen Deutsch. Parliamo Italiano. Мы говорим по-русски.

Istnieje możliwość zorganizowania dowozu samochodu po zakupie do nowego właściciela, zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu ustalenia szczegółów.

Telefon: +48 507 433 488
Miejscowość: Wrocław
Zapytania mailowe prosimy kierować pod info@klasykagatunku.pl