BMW 318is Coupe E36 1992 – 47000 PLN – Jedlnia

E36 w nadwoziu coupe debiutowało w 1991 roku, będąc w serii całkowitą nowością. Po raz pierwszy w BMW dwudrzwiowa trójka była faktycznie coupe, a nie tylko kwadratowym sedanem. Z maską bardziej spłaszczoną i dłuższą o 8 cm niż w wersji czterodrzwiowej miało zdecydowanie bardziej sportowy charakter. BMW 318iS Coupe E36 w ofercie było w latach 1991-1999, czyli od początku do końca produkcji tego modelu w tym nadwoziu. Jego przejęta z E30 16-zaworowa jednostka M42 oferowała dwie pożadane cechy – niską masę i wysoką moc, co składało się na dużą radość z jazdy. Dziś zachowany w bardzo dobrym, oryginalnym stanie egzemplarz to duża rzadkość na rynku.

BMW 318is Coupe E36
Rocznik: 1992
Przebieg: 153000 km
Pojemność: 1796 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: manualna
Moc: 140 KM

Cena: 47000 PLN

Oferuję BMW E36 318is z pierwszego roku produkcji (1992) z przebiegiem 153.000 kilometrów w nadwoziu Coupe.

Na wyposażeniu klimatyzacja oraz manualna skrzynia biegów.

Auto w pięknym kolorze brokat rot-metallic.

Samochód zakupiłem w Niemczech bezpośrednio od spadkobiercy, pierwszego i jedynego właściciela.

Samochód jest zachowany w stanie idealnym, jak na swój wiek. Auto nie posiada korozji. BMW zostało objęte obszernym serwisem. Auto zostało przywrócone do stanu, aby prezentowało się pięknie nie tylko z zewnątrz. Dodatkowo należy nadmienić, że włożono ogrom pracy w podwozie. Całe zostało rozebrane na drobne elementy, wszystkie podzespoły zostały wypiaskowane oraz polakierowane proszkowo. Wszystkie tuleje, gumy, sworznie, końcówki, łączniki itp., są nowe, a całość została skręcona nowo ocynkowanymi śrubami w oryginalnym odcieniu. Nowe są również tylne amortyzatory.

Cały komplet hamulców jest również nowy – tarcze hamulcowe, klocki, przewody hamulcowe, szczęki hamulca postojowego. Zaciski hamulcowe zostały kompleksowo zregenerowane w profesjonalnym zakładzie. W aucie założono nowe opony firmy KUMHO. Dodatkowo została ustawiona zbieżność. Wykonano również kompleksowy serwis olejowo filtrowy z wymianą oleju, filtrów, świec, rolek osprzętu, wiskozy, jak i wszystkich pasków osprzętu. Zadbano również o wnętrze – wykonano nową podsufitkę, a także na nowo wykonano wszystkie 4 boczki drzwiowe. Kilka elementów zostało profesjonalnie polakierowanych, aby całość prezentowała się prawidłowo. W auto włożono ogrom pracy. Samochód jest zarejestrowany oraz ubezpieczony – gotowy do jazdy. W bagażniku znajduje się oryginalne fabrycznie nowe koło zapasowe wraz z narzędziami.

Sprzedaż na podstawie FV marża.

Telefon: +48 724 998 777
Miejscowość: Jedlnia