KlasykaGatunku.pl

BMW 320d E46 2003 – SPRZEDANE

Nowoczesna technologia wtrysku pozwoliła na przełomie wieków wprowadzić wysokoprężne jednostki na nowy poziom wydajności, po raz pierwszy łącząc naprawdę satysfakcjonujące osiągi i niskie spalanie. Niby Baby-Benz też potrafił spalić 6 l /100 km, ale dekadę czy dwie wcześniej z dwulitrowym dieslem o setce w 9 sekund można było tylko pomarzyć. BMW 320d E46 to jak każda trójka auto budowane z myślą o kierowcy. Jazda nim jest przyjemnością, o ile nie jest to egzemplarz po przejściach, a taki jak w ogłoszeniu. Jedynie 104 tys. km przebiegu, brak korozji, tylko jeden właściciel we Włoszech.

BMW 320d E46
Data produkcji: 17.02.2003 / 1 rej. 07.04.2003
Pojemność silnika: 1995 ccm
Moc silnika: 110 kW / 150 KM
Przebieg: 104,091 km
Skrzynia biegów: automatyczna

Przedmiotem sprzedaży jest BMW 320d serii e46 w kolorze „354 Titansilber Metallic” z czarną materiałową tapicerką. Sprowadzone z Mediolanu, Włochy, od pierwszego właściciela. Zachowane w bardzo dobrym stanie z minimalnymi śladami użytkowania. Wraz z samochodem dokumentacja serwisowa, komplet 4 kluczyków.

Nadwozie jest w bardzo dobrym stanie, nie posiada korozji, wgnieceń ani innych widocznych mankamentów, jedynie normalne ślady użytkowania. Zderzaki nie posiadają otarć lakieru. Lampy wyglądają prawie jak nowe. Spód auta, komora silnika i wnęki nadkoli w stanie wzorowym.

Wnętrze jest kompletne, posiada jedynie drobne ślady użytkowania. Materiałowa tapicerka jest utrzymana w bardzo dobrym stanie, nie posiada uszkodzeń. Wyświetlacze bez martwych pikseli. Dywaniki jak nowe. Zestaw głośnomówiący Parrot.

Wyposażenie bagażnika kompletne. Tapicerka nie posiada uszkodzeń.

Felgi w stanie bardzo dobrym, bez uszkodzeń. Komplet dobrych opon letnich.

Wykonane prace:
– wymiana oleju silnikowego na Millers 5w40, poprzedzona płukaniem silnika preparatem Liqui Moly,
– nowy filtr paliwa,
– świeży płyn chłodniczy,
– nowy filtr powietrza,
– komplet nowych tarcz i klocków na obu osiach Zimmermann,
– usunięcie wadliwych klap wirowych kolektora ssącego, nowy dedykowany zestaw uszczelek i zaślepek.

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.