BMW 320i Cabriolet E30 1990 – 109000 PLN – Wola Gołkowska

BMW 320i Cabriolet E30 ma wszystko, by sprawiać przyjemność i z latami trwale, jako klasyk, nabierać wartości. Wyważone i eleganckie kształty, czteroosobowe, otwarte nadwozie oraz wyśmienity, sześciocylindrowy silnik M20B20. Przebieg tego egzemplarza jest niewysoki, a po sprowadzeniu z ziemi włoskiej do Polski przeszedł on szereg prac, by mógł wiernie służyć i zachwycać. Na pokładzie jest nawet klimatyzacja, a także 4 elektryczne szyby. Modyfikacje ograniczone zostały do obniżonego zawieszenia Bilstein i układu wydechowego ze stali nierdzewnej. Reszta zgodna jest z fabryką, co w przypadku E30 zawsze cieszy. Ciężko odnaleźć drugą taką sztukę.

BMW 320i Cabriolet E30
Rocznik: 1990
Przebieg: 65000 km
Pojemność: 2000 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: manualna
Moc: 129 KM

Cena: 109000 PLN

Wyposażenie:
– klimatyzacja ręczna,
– 4 elektryczne szyby,
– centralny zamek

Samochód sprowadziłem z Włoch, tam według opisu właściciela stał w garażu przez kilkanaście lat, stąd znikomy przebieg niewiele ponad 65 tys. km. Powodem tak długiego postoju okazała się usterkę silnika (przegrzanie silnika ze względu na zniszczone „visco”). Dlatego tez auto przeszło gruntowny remont silnika w Perfect Car Częstochowa – autoryzowany warsztat BMW, otrzymało nowe zawieszenie Bilstein B12 (przód obniżyłem o 35 mm, tył o 45 mm).

Samochód otrzymał nowy lakier, zostały wymienione wszelkie dodatki (galanteria), zderzaki, listwy, przednie reflektory, kierunkowskazy, halogeny. Firma MG Motorsport z Siemianowic Śląskich wyposażyła moja perełkę w kompletny układ wydechowy ze stali nierdzewnej, który prezentuje się wyśmienicie i tak samo brzmi. Wszelkie dodatki zakupiłem w sklepie BMW Store.

Samochód po przebiegu kilku tysięcy km został poddany pomiarowi mocy na hamowni w Warszawie (Kreator Mocy), wydruk z pomiaru do wglądu. BMW zarejestrowane na tablice zabytkowe, potwierdzenie oryginalności przez certyfikowanego rzeczoznawcę PZMot.
Zapraszam do kontaktu.

Telefon: +48 603 689 203
Miejscowość: Wola Gołkowska