BMW 320i E30 1989 – SPRZEDANE

BMW 320i E30 to samochód z pewnością tworzony z myślą o kierowcy. Kompaktowy, odpowiednio komfortowy, zwrotny, gwarantujący doskonałą widoczność w każdym kierunku. To może być zaskakujące, że niegdyś „trójka” była zdecydowanie tańsza niż „piątka” czy „siódemka”, a dziś ich ceny praktycznie się zrównały. To jedynie dowód na to, że to nie bogate wyposażenie czy wielki silnik są najpotrzebniejszymi atrybutami, by dawać przyjemność w czasie jazdy. Dowód na to, że sześć cylindrów i tylny napęd to zawsze będzie coś, a skromny i prosty design jest ponadczasowy. Ten egzemplarz pochodzi z drugiej serii produkcyjnej, czyli jest to tak zwana „szeroka lampa”. Na pokładzie ma wspomaganie kierownicy, co w E30 jest mile widziane i wcale nie było standardem.

BMW 320i E30
Rocznik: 1989
Przebieg: 240000 km
Pojemność: 1990 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: manualna
Moc: 129 KM

Wyposażenie:
– wspomaganie kierownicy,
– radio,
– centralny zamek,
– alufelgi,
– lakier metalizowany

BMW E30 320i z 1989r z sześciocylindrowym silnikiem M20B20.
Samochód zarejestrowany jako zabytkowy z opinią rzeczoznawcy o bardzo dobrym stanie zachowania.
Egzemplarz w pięknym i rzadko spotykanym lakierze Malachitgrun. Pojazd sprawny, zwarty, dający dużo przyjemności z jazdy. Piękne brzmienie silnika M20. Nowe opony letnie oraz akumulator.
Brak poważnych oznak korozji (minimalne ogniska na podszybiu i błotniku tylnym).
Wnętrze pojazdu w bardzo dobrym stanie. Fotele nie wytarte, plastiki nie popękane, deska rozdzielcza w całości. Podsufitka trzyma się idealnie. Wymiany wymagać może jedynie oparcie tylnej kanapy (pęknięta tapicerka w górnej części.
Samochód garażowany, użytkowany w ostatnich latach jedynie do weekendowych przejażdżek.