KlasykaGatunku.pl

BMW 320i E46 1999 – SPRZEDANE

Dla jednego wiele jest warty mocny silnik, manual, tylny napęd, możliwie bogate wyposażenie i koniecznie skóra we wnętrzu, bo to przecież synonim bogactwa w samochodzie. Inny doceni tylko stan przypominający fabryczny, a w auto w którym zobaczy ślady eksploatacji po prostu nie będzie chciał wejść. W przypadku marki BMW upodobania i oczekiwania miłośników są niemal również zróżnicowane, jak aktualna oferta marki. Grunt, że każdy może odnaleźć coś dla siebie, albo ponarzekać, dlaczego danego egzemplarza nie kupi. To BMW 320i E46 to bardzo rzadki przypadek, ale trzeba dokładnie zobaczyć jego stan, by zrozumieć dlaczego. Te auta nawet po 2-3 latach eksploatacji miały już ślady użytku, których w tym egzemplarzu odnaleźć nie sposób. Jego właściciel rocznik 1939 wiedział, jak właściwie zatroszczyć się o samochód i kolejny właściciel wiedział będzie również o tym z pewnością, a gwarantem tego jest odpowiednio wysoka cena sprzedaży.

BMW 320i e46
Data produkcji: 01.02.1999
Pojemność silnika: 1991 ccm
Moc: 150 KM (110 kW)
Przebieg: 21,585 km
Skrzynia biegów: automatyczna

Przedmiotem sprzedaży jest BMW 320i serii e46 w kolorze „354 Titansilber” z czarną materiałową tapicerką. Sprowadzone z Lucca, Włochy, bezpośrednio od pierwszego właściciela (pana ur. 1939). Samochód zachowany w idealnym stanie z minimalnymi śladami użytkowania. Obszerna dokumentacja serwisowa, rachunki, foldery, gazety z artykułami o e46, prospekty oraz cztery kluczyki. Egzemplarz maniakalnie utrzymany, zawsze garażowany i użytkowany okazjonalnie, 'nowy’ 21-letni samochód.

Nadwozie zachowane w idealnym stanie, bez żadnych widocznych uszkodzeń, wgnieceń, odprysków czy rys. Nie ma żadnej widocznej korozji w typowych dla e46 miejscach. Posiada fabryczny lakier. Wszystkie szyby są oryginalne BMW. Spód i wnęki nadkoli we wzorowym stanie. Lampy i listwy zewnętrzne jak nowe. Ogólne wrażenie porównywalne z rocznym pojazdem.

Wnętrze jest kompletne, z minimalnymi śladami użytkowania. Materiałowa tapicerka jest jak nowa, bez śladów zużycia. Kierownica jest matowa. Drewna jak nowe, bez rys. Komplet oryginalnych dywaników welurowych, jak nowe. Plastiki wnętrza nie posiadają typowych dla e46 zarysowań. Nie ma żadnych uszkodzeń od wilgoci czy słońca.

Alufelgi jak nowe. Komplet dobrych opon letnich. W bagażniku kompletny zestaw narzędzi oraz nieużywane koło dojazdowe i lewarek.

Wykonane prace:
– wymiana oleju silnikowego wraz z filtrem na Millers Trident 5w-40, poprzedzona płukaniem silnika preparatem Liqui Moly,
– świeży płyn chłodniczy,
– wymiana filtra paliwa.

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.