BMW 320i E46 2002 – SPRZEDANE

BMW 320i E46 to trójka z czasów, gdy wrażenia z jazdy stawiane były na pierwszym miejscu. Jest precyzyjna, daje doskonałe wyczucie drogi, pozwala na dynamiczne i pewne manewry. Ma czworo drzwi, więc może też służyć za auto rodzinne, choć najwięcej przyjemności zapewni kierowcy. Sześć cylindrów w rzędzie zapewnia solidną dawkę płynnie rozwijanej mocy, a masa własna poniżej półtorej tony pozwala szybko przelatywać po zakrętach. Minęły ponad dwie dekady od daty produkcji, lecz prawa fizyki od tego czasu się nie zmieniły. Dlatego pięknie zachowane egzemplarze wciąż trzymają cenę i zmieniać się to nie powinno. Ten poliftowy egzemplarz ma jedynie 27 tys. km przebiegu i największe wrażenie robi stanem zachowania. Pod maską ma silnik M54 B22 o pojemności 2,2 l i mocy 170 KM, napędzający koła tylne.

BMW 320i e46
Data produkcji: 08.01.2002
Pojemność silnika: 2171 ccm
Moc: 170 KM (125 kW)
Przebieg: 27,673 km
Skrzynia biegów: automatyczna

Przedmiotem sprzedaży jest BMW 320i serii e46 po liftingu w kolorze „354 Titansilber” z czarną materiałową tapicerką. Sprowadzone z Yokohama, Japonia, bezpośrednio od pierwszego właściciela. Samochód zachowany w idealnym stanie z minimalnymi śladami użytkowania. Kompletna dokumentacja serwisowa w oryginalnym etui.

Nadwozie zachowane w bardzo dobrym stanie, bez żadnych widocznych uszkodzeń, z minimalnymi śladami użytkowania. Nie ma żadnej widocznej korozji w typowych dla e46 miejscach. Spód i wnęki nadkoli we wzorowym stanie. Lampy i listwy zewnętrzne w idealnym stanie. Ogólne wrażenie porównywalne z dwuletnim pojazdem.

Wnętrze jest kompletne, z minimalnymi śladami użytkowania. Materiałowa tapicerka jest prawie jak nowa, bez śladów zużycia. Kierownica jest matowa. Dekory bez rys. Komplet oryginalnych dywaników welurowych. Plastiki wnętrza nie posiadają zarysowań.

Alufelgi w idealnym stanie. Komplet dobrych opon letnich. W bagażniku kompletny zestaw narzędzi oraz nieużywane koło dojazdowe i lewarek.

Wykonane prace:
– wymiana oleju silnikowego wraz z filtrem na Millers Trident 5w-40, poprzedzona płukaniem silnika preparatem Liqui Moly,
– świeży płyn chłodniczy,
– wymiana filtra paliwa,
– nowe świece zapłonowe Beru.

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu.

Kredyt na klasyka