BMW 323i E21 1982 – 119000 PLN – Pruszków

BMW 323i E21 to topowa, najbardziej pożądana wersja małego rekina, produkowana od stycznia 1978 do sierpnia 1982. W niewielkim i lekkim nadwoziu skrywa potężny, sześciocylindrowy silnik M20 z układem wtryskowym K-Jetronic, zapewniający solidne 143 konie mechaniczne. Godne serce tego egzemplarza napędza tylne koła samochodu za pośrednictwem manualnej skrzyni biegów, co gwarantuje kierowcy świetną zabawę. Z zewnątrz samochód wyróżnia podwójne spojrzenie przednich reflektorów i dwie końcówki wydechu po obu stronach samochodu, co było wyróżnikiem wyłącznie tej wersji. Prezentowany egzemplarz to wersja z drugiego etapu produkcji, wyróżniająca się ulepszonymi materiałami tapicerskimi, ze wstawkami z materiału w drzwiach. Przykuwa uwagę świetnym stanem wizualnym i dodatkami od Alpiny, obejmujące między innymi dokładkę przedniego zderzaka, felgi, spojler na tylnej klapie, a także kierownicę i dźwignię zmiany biegów we wnętrzu.

BMW 323i E21
Rocznik: 1982
Przebieg: 129000 km
Pojemność: 2316 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: manualna
Moc: 143 KM

Cena: 119000 PLN

Wyposażenie:
– szyberdach szklany – przesuwny i uchylny ręcznie,
– tapicerka materiałowa,
– kierownica skórzana,
– kierownica sportowa,
– felgi aluminiowe 15”,
– opony letnie,
– zawieszenie sportowe.

BMW E21 323i – bardzo rzadko spotykana, najmocniejsza wersja silnikowa dysponująca mocą 143 KM i przyspieszeniem nieco ponad 8 s od 0 do 100 km/h. BMW zostało sprowadzone kilka lat temu z Hiszpanii do mojej prywatnej kolekcji. Samochód zachowany w oryginalnym stanie, z dodatkami ALPINY oraz zawieszeniem Eibach. Powłoka lakiernicza była odświeżana, ale mimo wieku pojazdu, wygląda bardzo dobrze. Aktualnie E21 jest po gruntownym serwisie mechanicznym i po założeniu nowych opon letnich. Jest gotowa do wielu wspaniałych podróży.

Prezentowany egzemplarz to wersja z drugiego etapu produkcji, wyróżniająca się ulepszonymi materiałami tapicerskimi, ze wstawkami z materiału w drzwiach. Przykuwa uwagę świetnym stanem wizualnym i z całą pewnością może być trafioną inwestycją.

Oględziny możliwe w Pruszkowie po uprzednim umówieniu się.
Mogę dostarczyć auto lawetą w dowolne miejsce Europy.
Posiadam do sprzedania także inne kolekcjonerskie modele BMW.

Telefon: +48 511 911 918
Miejscowość: Pruszków

Kredyt na klasyka