KlasykaGatunku.pl

BMW 325Ci Cabriolet E46 2006 – SPRZEDANE

Czarny lakier, ciekawy kolor skóry we wnętrzu, a nade wszystko pedantyczny stan utrzymania, w końcu to „Szwajcar”. To przepis, który działa znakomicie, gdy idzie w parze z informacją, że mówimy o BMW. W końcu ma tylny napęd i blisko 200 koni mechanicznych. BMW 325Ci Cabriolet E46 to samochód, który nigdy się nie znudzi. Wybór dla tych, którzy nie chcą eksperymentować, gdyż wiedzą, że to jest marka, której można zaufać. Prowadzi się pewnie, jest niezawodne, trwałe i doskonale wykonane, a najwięcej zabawy daje w zestawieniu z manualną skrzynią biegów, czyli tak jak tu. To świetne auto, którego stylistyka jest ponadczasowa, a duże grono fanów marki sprawia, że może być to również dobra inwestycja.

BMW 325Ci Cabriolet E46
Data produkcji: 11.07.2006
Pojemność silnika: 2494 ccm
Moc: 192 KM (141 KW)
Przebieg: 129,631 km
Skrzynia biegów: manualna

Przedmiotem sprzedaży jest BMW 325Ci serii e46 w kolorze „475 Saphirschwarz Metallic” z brązową skórzaną tapicerką. Sprowadzone z Zurychu, Szwajcaria od pierwszego właściciela (Pana ur. 1943). Samochód zachowany w perfekcyjnym stanie z minimalnymi śladami użytkowania. Kompletna dokumentacja serwisowa, wizyty wyłącznie u autoryzowanych dealerów BMW.

Nadwozie zachowane w idealnym stanie, bez widocznych mankamentów. Nie posiada żadnej korozji w typowych dla e46 miejscach. Jeśli ma to dla kogoś znaczenie posiada wciąż fabryczny lakier. Spód i wnęki nadkoli we wzorowym stanie, bez żadnych oznak korozji. Kilka odprysków lakieru od kamieni w przedniej części nadwozia.

Wnętrze jest kompletne, utrzymane perfekcyjnie z drobnymi śladami użytkowania. Tapicerka w idealnym stanie, bez śladów zużycia oraz uszkodzeń.

Alufelgi w bardzo dobrym stanie, z minimalnymi śladami użytkowania. Komplet dobrych opon.

Wykonane prace: brak

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.