KlasykaGatunku.pl

BMW 325Ci E46 2003 – SPRZEDANE

Czarny lakier, czarna skóra, a do tego „Szwajcar”. To przepis, który działa znakomicie, gdy idzie w parze z informacją, że auto pochodzi z Bawarii, ma tylny napęd i blisko 200 koni mechanicznych. BMW 325Ci E46 w nadwoziu coupe to samochód, który nigdy się nie znudzi. Wybór dla tych, którzy nie chcą eksperymentować, gdy wiedzą, że to jest marka, której można zaufać. Prowadzi się pewnie, jest niezawodne, trwałe i doskonale wykonane. Widać to jak na dłoni w przypadku egzemplarza z udokumentowaną historią i bez przeszłości wypadkowej, czyli takiego jak ten.

BMW 325Ci e46
Data produkcji: 27.11.2003
Pojemność silnika: 2494 ccm
Moc: 192 KM (141 KW)
Przebieg: 218,278 km
Skrzynia biegów: automatyczna

Przedmiotem sprzedaży jest BMW 325i serii e46 w kolorze „475 Saphirschwarz Metallic” z czarną skórzano-materiałową tapicerką. Sprowadzone z Zizers, Szwajcaria od drugiego właściciela. Samochód zachowany w bardzo dobrym stanie z minimalnymi śladami użytkowania. Kompletna dokumentacja serwisowa.

Nadwozie zachowane w bardzo dobrym dobrym stanie, bez widocznych mankamentów. Nie posiada żadnej korozji w typowych dla e46 miejscach. Jeśli ma to dla kogoś znaczenie posiada w większości wciąż fabryczny lakier. Spód i wnęki nadkoli we wzorowym stanie, bez żadnych oznak korozji. Drobne odpryski lakieru od kamieni w przedniej części nadwozia.

Wnętrze jest kompletne z drobnymi śladami użytkowania. Tapicerka utrzymana w bardzo dobrym stanie, bez śladów nadmiernego zużycia oraz uszkodzeń. Drewna bez widocznych pęknięć. Plastiki matowe.

Alufelgi w dobrym stanie, bez uszkodzeń. Komplet dobrych opon. Koło zapasowe nieużywane, zestaw narzędzi w bagażniku kompletny.

Wykonane prace:
– wymiana uszczelki pokrywy zaworów,
– wymiana oleju wraz z filtrem na Millers 5w-40,
– nowe amortyzatory tył i osłony,
– nowe paski klinowe,
– wymiana uszczelki miski olejowej,
– nowe poduszki amortyzatorów tył,
– nowe tuleje stabilizatora,
– świeży płyn chłodniczy.

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.