BMW 325i E36 Cabriolet 1995 – SPRZEDANE

BMW 325i E36 to gładkie brzmienie silnika, płynnie rozwijana moc i eleganckie kształty, a w wersji Cabriolet – dodatkowo wspaniały kontakt z naturą, pędem powietrza i promieniami słońca. To propozycja dla tych, którzy lubią żyć intensywnie, lubią perfekcję niemieckiej inżynierii i niekoniecznie dobrze czują się w nowoczesnych, w pełni zautomatyzowanych i skomputeryzowanych wehikułach. Tu co prawda mamy automatyczną skrzynię, klimatyzację i po części automatycznie składający się dach, ale nie musimy za to słuchać podpowiedzi przy parkowaniu, zmianie pasa ruchu czy z nawigacji. To tylnonapędowe, wolnossące auto z ery, gdy doznania zza kierownicy stawiane były na pierwszym miejscu. Auto stworzone przez kierowców i dla kierowców – i to jest w nim piękne.

BMW 325i Cabriolet E36
Rocznik: 1995
Przebieg: 102084 km
Pojemność: 2494 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: automatyczna
Moc: 192 KM

Wyposażenie:
– klimatyzacja,
– el. szyby przód i tył,
– komputer pokładowy,
– skórzana/czarna tapicerka,
– podgrzewane fotele przód,
– fotele sportowe,
– skórzana kierownica M,
– wspomaganie kierownicy,
– podłokietnik przód,
– el. lusterka,
– 2 kluczyki,
– książki z instrukcją,
– komplet narzędzi,
– pół-elektrycznie otwierany dach,
– światła przeciwmgielne,
– felgi aluminiowe M,
– poduszki powietrzne kierowcy i pasażera itd

BMW 325i Cabriolet E36 sprowadzone z Japonii, po wszystkich opłatach celno-akcyzowych. Samochód jest w bardzo dobrym stanie, z oryginalnym przebiegiem 102084 km, który potwierdzony jest książką serwisową oraz przez japoński export certificate, w którym wskazane są ostatnie przebiegi przeglądów rejestracyjnych.

BMW jest bardzo czyste i zadbane. Na całej karoserii znajduje się oryginalna powłoka lakiernicza, z wyjątkiem tylnego prawego i lewego błotnika (grubość lakieru na malowanych elementach 190-247 mikronów).

Skórzana tapicerka bez większych śladów zużycia, deska rozdzielcza bez pęknięć. Miękki dach wygląda bardzo dobrze. Silnik i skrzynia pracują prawidłowo, nie posiada żadnych śladów korozji.

Samochód jest przygotowany do rejestracji.