KlasykaGatunku.pl

BMW 325i E46 2001 – SPRZEDANE

BMW 325i E46 z pozoru może wydawać się przeciętnym, niewielkim, niewyróżniającym się niczym sedanem, jednak zajęcie miejsca za jego kierownicą zupełnie zmienia optykę. Kierowca czuje się tu jak w centrum dowodzenia, z kokpitem skierowanym w swoją stronę, z mocnym 6-cylindrowym silnikiem umieszczonym wzdłużnie i napędzającym właściwe, tylne koła. To jest propozycja dla ludzi którzy cenią równą, gładką pracę silnika i świetne prowadzenie. Złośliwi twierdzą, że cała generacja E46 to po prostu lifting E36. Nie powinno dziwić jednak to, że gdy poprawiamy coś, co już wyjściowo jest świetne, to i rezultat powinien być wyśmienity. I taki jest w tym przypadku. Po prostu bawarski styl z domieszką sportowego zacięcia.

BMW 325i e46
Data produkcji: 26.02.2001
Pojemność silnika: 2494 ccm
Moc: 192 KM (141 KW)
Przebieg: 98,936 km
Skrzynia biegów: automatyczna

Przedmiotem sprzedaży jest BMW 325i serii e46 w kolorze „362 Siena Rot II Metallic” z szarą materiałową tapicerką. Sprowadzone z Auenstein, Szwajcaria bezpośrednio od pierwszego właściciela, Pana ur. w 1932. Samochód zachowany w perfekcyjnym stanie z minimalnymi śladami użytkowania. Pełna dokumentacja serwisowa, wszystkie serwisy, przeglądy techniczne, wymiany opon wykonywane u jednego dealera BMW, u którego samochód został zakupiony jako nowy.

Nadwozie zachowane w bardzo dobrym dobrym stanie, bez widocznych mankamentów. Nie posiada żadnej korozji w typowych dla e46 miejscach. Jeśli ma to dla kogoś znaczenie posiada w większości wciąż fabryczny lakier. Wszystkie szyby są jeszcze fabryczne. Spód i wnęki nadkoli we wzorowym stanie, jak w dwuletnim samochodzie, zachowany fabryczny wosk i oznaczenia.

Wnętrze jest kompletne, z bardzo drobnymi śladami użytkowania. Materiałowa tapicerka jest jak nowa, bez śladów zużycia. Kierownica jest matowa i nie ma wytarć skóry. Drobne ryski na klapce schowka tunelu środkowego. Wszystkie plastiki są matowe jak w salonowym aucie.

Wykonane prace: brak

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.