KlasykaGatunku.pl

BMW 325tds E36 1997 – 30000 PLN – Wrocław

Doskonale zachowane BMW z tamtych lat znów zwraca uwagę na ulicy, a dodatkowo zadziwić może kompetencją, z jaką jeździ. Zawieszenie pracuje doskonale, tylny napęd zwiększa pewność kierowcy, a wyciszenie kabiny jest wzorowe. BMW 325tds E36 z 1997 roku to wersja poliftowa, dysponująca 143-konną jednostką M51D25TÜ OL. To chłodzony cieczą i turbodoładowany, rzędowy, sześciocylindrowy silnik wysokoprężny z wtryskiem do komory wirowej. Wyposażony jest w intercooler i wyróżniający poliftową wersję ECU Bosch DDE 2.2, który oferował większy moment obrotowy przy niższych obrotach. Ten egzemplarz dodatkowo zachęca ciekawym kolorem lakieru i automatyczną skrzynią biegów.

BMW 325tds E36
Data produkcji: 29.01.1997
Pojemność silnika: 2498 ccm
Moc silnika: 105 kW / 143 KM
Przebieg: 180,400 km
Skrzynia biegów: automatyczna

Przedmiotem sprzedaży jest piękne BMW E36 tds w zjawiskowym kolorze “357 sierrarot-metallic” z ciemnym, materiałowym wnętrzem oraz długą listą wyposażenia dodatkowego. Sprowadzone z Zurychu, Szwajcaria, bezpośrednio od drugiego właściciela. Zachowane w doskonałym stanie, jedynie z niewielkimi śladami użytkowania i upływu czasu. Wraz z samochodem pełna dokumentacja, książka serwisowa, książka badań spalin “Abgas”, dwa kluczyki.

Nadwozie nie posiada korozji, wgnieceń ani innych mankamentów. Ledwo widoczne są jedynie normalne ślady użytkowania takie jak drobne rysy, odpryski lakieru. Spód auta i wnęki nadkoli zachowane w stanie bardzo dobrym, bez widocznego nalotu rdzy.

Wnętrze jest kompletne, jego stan w żaden sposób nie zdradza wieku auta. Tapicerka zachowana we wzorowym stanie, bez widocznych mankamentów. Przyciski nie są powycierane. Komplet oryginalnych dywaników, w tym nowy kierowcy (ASO).

Wykonane prace:
– wymiana oleju silnikowego na Motul 5w40 poprzedzona płukaniem silnika, preparatem Liqui Moly,
– nowy filtr powietrza,
– regeneracja pompy wtryskowej.
– nowe siłowniki maski
– przegląd układu klimatyzacji wraz z uzupełnieniem czynnika.

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.

Cena 30’000 PLN zawiera kompletne opłaty, które zostały już wykonane. Samochód odbierasz w tej cenie zatankowany do pełna, wyposażony w komplet nowych, markowych opon, z tłumaczeniami dokumentów, pierwszym przeglądem technicznym, ubezpieczeniem OC na 30 dni, gotowy do rejestracji w RP.

Istnieje możliwość dowozu samochodu do nowego właściciela, zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu ustalenia szczegółów.

Zapraszamy do kontaktu pod tel. +48 661 737 676 (Daniel),
+48 791 515 905 (Michał).
Zapytania mailowe prosimy kierować pod info@klasykagatunku.pl