BMW 325xi Touring E46 2002 – SPRZEDANE

Ledwie dwie generacje wcześniej małe BMW serii 3. generacji E30 w wersji kombi powstało właściwie przez przypadek, ale kilkanaście lat później, bawarska marka zdawała się być już liderem segmentu. Kombi niewielkie, niemal kompaktowe, ale z tylnym napędem, mocnymi jednostkami sześciocylindrowymi w ofercie i bogatymi możliwościami konfiguracji, oraz oczywiście sporym bagażnikiem, który w razie potrzeby można ładować po sam dach. Sportowe w stylu, zwarte, niewielkie i praktyczne. BMW 325xi Touring E46 do dziś ma wielu zwolenników. Ma napęd na cztery koła, pozwala na dynamiczną jazdę, gwarantuje niską i przyjemną pozycję za kierownicą, daje wiele radości i nie ogranicza wakacyjnych pomysłów.

BMW 325xi Touring E46
Rocznik: 2002
Przebieg: 165700 km
Pojemność: 2494 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: automatyczna
Moc: 192 KM

Przedmiotem sprzedaży jest BMW 325xi serii e46 w kolorze granatowym że skórzana beżową tapicerką. Data produkcji: 17.02.2002 / 1 rej. 07.04.2002. Sprowadzone z Szwajcarii od pierwszego właściciela. Zachowane w bardzo dobrym stanie z minimalnymi śladami użytkowania. Wraz z samochodem dokumentacja serwisowa, komplet 4 kluczyków.

Nadwozie jest w bardzo dobrym stanie, nie posiada korozji, wgnieceń ani innych widocznych mankamentów, jedynie normalne ślady użytkowania. Zderzaki nie posiadają otarć lakieru. Lampy wyglądają prawie jak nowe. Spód auta, komora silnika i wnęki nadkoli w stanie wzorowym.

Wnętrze jest kompletne, posiada jedynie drobne ślady użytkowania. Skórzana tapicerka jest utrzymana w bardzo dobrym stanie, nie posiada uszkodzeń. Wyświetlacze bez martwych pikseli. Wyposażenie bagażnika kompletne. Tapicerka nie posiada uszkodzeń.
Felgi w stanie bardzo dobrym, bez uszkodzeń. Komplet dobrych opon letnich.

Wykonane prace:
– wymiana oleju silnikowego na Millers 5w40, poprzedzona płukaniem silnika preparatem Liqui Moly,
– nowy filtr paliwa,
– świeży płyn chłodniczy,
– nowy filtr powietrza,
– naprawa radia,
– naprawa uchylnej szyby klapy tył.