BMW 328Ci E46 1999 – 34500 PLN – Gliwice

BMW 328Ci E46 to kultowa trójka z czasów, gdy wrażenia z jazdy stawiane były na pierwszym miejscu. Jest precyzyjna, daje doskonałe wyczucie drogi, pozwala na dynamiczne i pewne manewry. W rękach wprawnego kierowcy czynić może cuda. Sześć cylindrów w rzędzie zapewnia solidną dawkę płynnie rozwijanej mocy, a masa własna około półtorej tony pozwala szybko przelatywać po zakrętach. Minęły dwie dekady od daty produkcji, lecz prawa fizyki od tego czasu się nie zmieniły. Dlatego pięknie zachowane egzemplarze wciąż trzymają cenę i zmieniać się to nie powinno. Ten przedliftowy egzemplarz ma jasne, materiałowe wnętrze, ciekawy kolor Orientblau Metallic i nie ma M-pakietu, co nie jest często spotykane i może być odbierane jako zaleta.

BMW 328Ci E46
Data produkcji: 29.05.1999
Pojemność silnika: 2793 ccm
Moc: 193 KM (142 KW)
Przebieg: 166,830 km
Skrzynia biegów: automatyczna

Cena: 34500 PLN

Z okazji Black Friday, pomiędzy piątkiem 26 listopada a niedzielą 28 listopada oferujemy możliwość zakupu każdego auta z naszej oferty w specjalnej cenie, o 10% niższej niż w ogłoszeniu.

Przedmiotem sprzedaży jest BMW 328Ci serii e46 w kolorze „317 Orientblau Metallic” z szarą tapicerką. Sprowadzone z miasteczka Birmensdorf obok Zurichu, Szwajcaria bezpośrednio od pierwszego właściciela, Pana ur. w 1942. Samochód zachowany w bardzo dobrym stanie z minimalnymi śladami użytkowania i upływu czasu. Zachowały się dwie książeczki Abgas oraz książeczka serwisowa z ostatnim serwisem przeprowadzonym przy przebiegu 163199 km pod koniec 2019 r. w ASO BMW, podczas którego wymieniono m.in. akumulator.

Nadwozie zachowane w bardzo dobrym stanie. Delikatne odpryski głównie na zderzaku i przedniej części maski. Wszystkie szyby są fabryczne – łącznie z czołową. Podwozie wygląda praktycznie jak w nowym samochodzie. Nie posiada żadnej korozji.

Wnętrze jest kompletne, z bardzo drobnymi śladami użytkowania. Tapicerka zachowana jest w idealnym stanie, bez śladów zużycia. Podłokietnik posiada delikatne przebarwienie. Kierownica jest matowa i nie ma wytarć skóry. Komplet oryginalnych dywaników welurowych w bardzo dobrym stanie. W bagażniku oryginalne nieużywane koło zapasowe, lewarek oraz kompet narzędzi. Zachowały się 3 oryginalne kluczyki.

Wykonane prace:
– założony komplet nowych opon,
– wymiana oleju silnikowego na Millers 5w-40, poprzedzona płukaniem silnika preparatem Liqui Moly,
– wymiana uszczelki pokrywy zaworów,
– komplet nowych świec zapłonowych,
– świeży płyn chłodniczy.

Cena zawiera kompletne opłaty (cło, VAT, akcyza), które zostały już wykonane, tłumaczenia dokumentów oraz pierwszy przegląd techniczny, co sprawia, że samochód jest gotowy do rejestracji w RP.

Istnieje możliwość dowiezienia samochodu pod adres nowego właściciela.

Telefon: +48 668 166 459
Miejscowość: Gliwice