OWSM 2023

BMW 328iA Cabriolet E36 1995 – 59900 PLN – Zaniemyśl

Stylowy i ponadczasowy design, świetny sześciocylindrowy silnik pod maską, do dyspozycji blisko 200 koni mechanicznych, a do tego piękny kolor maderaviolett, otwarty dach nad głową i materiałowa tapicerka. Doskonałe połączenie, aż chciałoby się zamknąć za sobą drzwi i natychmiast pojechać na wakacje. Tak daleko, aby klimat spotkać przyjemniejszy niż aktualnie w Polsce, choćby na Maderę. To BMW 328iA Cabriolet E36 jest po szeroko zakrojonych pracach renowacyjnych i obserwując aktualne trendy cenowe, zostało bardzo rozsądnie wycenione.

BMW 328iA Cabriolet E36
Rocznik: 1995
Przebieg: 156856 km
Pojemność: 2800 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: automatyczna
Moc: 192 KM

Cena: 59900 PLN

Wyposażenie:
– klimatyzacja automatyczna,
– ABS,
– centralny zamek,
– elektrycznie otwierany dach,
– elektryczne szyby,
– elektryczne lusterka,
– wspomaganie kierownicy,
– poduszki powietrzne,
– alufelgi,
– podgrzewane fotele,
– materiałowa tapicerka,
– książki serwisowe.

Sprzedam dobrze starzejące się cabrio, jakim jest model BMW E36 z dużym silnikiem (zaraz przed modelem M), a mianowicie 328 ze skrzynią automatyczną. Auto zrobione dla siebie, bez półśrodków – lakier, całkowicie blacharsko, jak i mechanicznie. Mam dokumentację zdjęciowa, jak była robiona. Jest bardzo dużo części nowych, większość kupowana w ASO (tarcze zawieszenia, oleje, pompa wody, termostat, olej w skrzyni, obydwa katy są, podszybie z ASO, podbitka maski z ASO, tarcze kotwiczne z ASO, całe zawieszenie wypiaskowane, pomalowane polikotem dla lepszego zabezpieczenia i żeby sie nie rozkręcało, gumy wszystkie, wahacze, uszczelki, końcówki drążków, visko nowe, paski, rozrzęd, klima nabita i wiele, wiele innych).
Blacharka zrobiona, całkowicie bez rdzy.
Auto dobre na inwestycję w tej chwili, same części poszły o 30-40 procent do góry, nie wspomnę, że auto baza z silnikiem 2.8 jest już drogie, a gdzie nakład pracy i kosztów. Sprzedaje, ponieważ mam w kolekcji tylko modele M i cabrio, kupiłem M3, więc to chcę sprzedać.
Świetny kolor maderaviolett, długo szukałem po vin z materiałowymi fotelami. Skóry do cabrio to nie jest dobre rozwiazanie, kto ma to wie o czym mówię. Auto posiada książki serwisowe, ma niemieckie papiery, także można wywieźć i zarejestrować za granicą.
Zapraszam do oględzin i kupna auta, dobra lokata na inflację.
Jest możliwa zamiana z moją dopłata na BMW 2002 (tylko na okrągłej lampie) lub BMW E21 tylko 323i, bo brakuje mi ich do zamknięcia kolekcji.
W razie pytań proszę dzwonić lub pisać, odpowiem na pytania.

Telefon: +48 506 092 777
Miejscowość: Zaniemyśl