BMW 330Ci Cabriolet E46 2005 – 62000 PLN – Warszawa

Rodzina E46 zdawała się obejmować wszystko. Od prostych sedanów, przez rodzinne kombi po szalone M3. Wśród nich z pewnością wyróżnia się wprowadzona w 2000 roku linia kabrioletów. Wyposażone – jako ostatnie BMW serii 3 – w materiałowy, automatycznie składany dach – łączy elegancję z niemal sportowymi nastawami zawieszenia. Oferowane było głównie z sześciocylindrowymi jednostkami, a na samej górze cennika, tuż pod wersją M, było BMW 330Ci Cabriolet E46. 3-litrowa rzędówka pozwala je rozpędzić niemal do 250 km/h, choć tu nie o rekordy chodzi, a co najwyżej o to, był łatwo się było wspinać na przełęcze podczas wyprawy w Alpy. W 2004 roku BMW E46 otrzymało lifting, a wraz z nim m.in. zmieniony wygląd przednich i tylnych lamp. Prezentowany egzemplarz to właśnie model poliftowy, bezwypadkowy, z niewysokim przebiegiem.

BMW 330Ci Cabriolet E46
Rocznik: 2005
Przebieg: 107000 km
Pojemność: 3000 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: automatyczna
Moc: 231 KM

Cena: 62000 PLN

Wyposażenie:
– klimatyzacja automatyczna,
– elektryczne ustawianie foteli z pamięcią,
– podgrzewane fotele,
– tempomat,
– sensor deszczu,
– czujnik zmieszchu,
– skóra,
– elektryczne lusterka,
– radio i głośniki Harman Kardon,
– dach w pełni elektryczny,
– szyby elektryczne,
– światła ksenonowe dynamiczne.

Stan samochodu kolekcionerski, jak nowy. Bez grama rdzy, nigdy nie widział zimy i soli. Podwozie nawet nie jest brudne, nigdy niczym nie był malowany od spodu.
Lakier w stanie oryginalnym. Samochód jest bezwypadkowy. BMW przyjechało do Polski, bo w Ameryce uszkodzeniu uległa maska. Maska wymieniona, malowana. Podczas transportu przerysowano drzwi kierowcy. Drzwi ponownie malowane. Poza tym samochód nigdy nawet nie był zarysowany ani naprawiany. Nie ma ani jednej zagniotki. Wszystko jest w stanie oryginalnym. Dach nie utleniony, czarny, jak nowy. To rzadkość.
Całe wyposażenie samochodu w pełni zgodne z numerem VIN, żadnych przeróbek.
Jeden właściciel w Ameryce, auto pochodzi z Florydy.
Silnik 3 litry dający dużą frajdę z jazdy.

Telefon: +48 605 621 170
Miejscowość: Warszawa