BMW 330Ci Convertible E46 2000 – 63000 PLN – Warszawa

Rodzina E46 zdawała się obejmować wszystko. Od prostych sedanów, przez rodzinne kombi po szalone M3. Wśród nich z pewnością wyróżnia się wprowadzona w roku modelowym 2000 roku linia „Ci”, czyli samochodów z nadwoziem coupe oraz cabrio. Oferowane było głównie z sześciocylindrowymi jednostkami, a na samej górze cennika, tuż pod wersją M, było BMW 330Ci E46. 3-litrowa rzędówka pozwala je rozpędzić niemal do 250 km/h, choć tu nie o rekordy chodzi, a co najwyżej o to, był łatwo się było wspinać na przełęcze podczas wyprawy w Alpy. Prezentowany egzemplarz to kabriolet w pięknym stanie, sprowadzony w całości ze Stanów Zjednoczonych.

BMW 330Ci Convertible E46
Rocznik: 2000
Przebieg: 107000 km
Pojemność: 300 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: automatyczna
Moc: 231 KM

Cena: 63000 PLN

Wyposażenie:
– elektryczne fotele,
– automatyczna klimatyzacja,
– tempomat,
– światła ksenonowe,
– nagłośnienie Hi-Fi.

Auto sprzedawane jest przez kolekcjonera jedno auto z kolekcji

Sprzedam BMW E46. Samochód przyjechał z Kalifornii. Nigdy nie brał udziału w żadnej kolizji ani nie był naprawiany blacharsko. Lakier 100% oryginał. Stan samochodu 100% oryginał jakby wczoraj wyjechał z salonu. Nie posiada żadnej ryski ani wgniotki parkingowej. Nie widziało soli. Każda śruba wygląda jak nowa i odkręca się bez kłopotu pomimo 23 lat.

W USA miało jednego właściciela, ja jestem jego drugim właścicielem. Jest udokumentowany oryginalny przebieg. Garażowany, lakier i dach jest nieupalony od słońca. Auto nie widziało soli. W Polsce za każdym razem było chowane do ciepłego garażu na zimę. Samochód jest w kolekcjonerskim stanie. Widać, że było i jest używane jako auto weekendowe, o czym świadczy też przebieg samochodu.

W aucie nie ma grama rdzy, a wszystko wygląda jak nowe. Cały samochód jest w oryginalnym lakierze. Mechanicznie auto jest bez zarzutu. Wszystko pracuje idealnie, skrzynia bardzo płynnie zmienia biegi, a silnik działa bardzo aksamitnie i gładko. W zawieszeniu nic nie stuka. Auto jest jak nowe. Dach samochodu działa bez zarzutu i jest w idealnej kondycji.

Telefon: +48 605 621 170
Miejscowość: Warszawa

Kredyt na klasyka