KlasykaGatunku.pl

BMW 330xd Touring E46 2003 – SPRZEDANE

BMW E46 na Giełdzie klasyków? Dla wielu to brzmi jak żart, ale miłośnicy marki docenią xD. Trójka czwartej generacji produkowana była od 1998 roku, co pozwala myśleć o nim już jak o youngtimerze. To była era, kiedy nowoczesne silniki wysokoprężne uznawane były za szczyt ekologicznych osiągnięć, zapewniający to co najbardziej w motoryzacji pożądane, czyli najniższą emisję CO2 do atmosfery. Tu przykładowo 3-litrowa, ponad 200-konna jednostka potrafiła się ograniczyć do emisji zaledwie 178 g/km, co odpowiadało nieco ponad 5 litrom oleju napędowego na każde 100 kilometrów. Wtajemniczeni wiedzą, że nawet przy prędkościach rzędu 200 km/h wciąż wiru w baku nie było, czego nie można już niestety powiedzieć o dzisiejszych jednostkach ery „down sizingu”, turbo i zminimalizowanych pojemności. To dlatego zadbane BMW 330xd Touring E46 z przebiegiem zaledwie 55 tysięcy kilometrów jest dziś tak pożądane.

BMW 330xd Touring E46
Data produkcji: 05.12.2003
Pojemność silnika: 2993 ccm
Moc: 204 KM (150 kW)
Przebieg: 55,101 km
Skrzynia biegów: automatyczna

Przedmiotem sprzedaży jest BMW 330xd serii e46 w kolorze „354 Titansilber” z szarą materiałową tapicerką. Sprowadzone ze Sciolze, prowincja Turyn, Włochy, bezpośrednio od pierwszego właściciela. Samochód zachowany w idealnym stanie z minimalnymi śladami użytkowania. Dokumentacja serwisowa oraz dwa kluczyki.

Nadwozie zachowane w idealnym stanie, bez żadnych widocznych uszkodzeń, odprysków czy rys. Nie ma widocznej korozji w typowych dla e46 miejscach. Posiada fabryczny lakier. Wszystkie szyby są oryginalne BMW. Spód i wnęki nadkoli we wzorowym stanie. Lampy i listwy zewnętrzne jak nowe. Ogólne wrażenie porównywalne z dwuletnim pojazdem.

Wnętrze jest kompletne, z minimalnymi śladami użytkowania. Materiałowa tapicerka jest jak nowa, bez śladów zużycia. Kierownica jest matowa i nie ma wytarć skóry. Srebrne dekory jak nowe bez rys. Komplet oryginalnych dywaników welurowych, jak nowe. Plastiki wnętrza nie posiadają typowych dla e46 zarysowań.

Alufelgi jak nowe. Komplet nowych opon. W bagażniku kompletny zestaw narzędzi oraz nieużywane koło dojazdowe i lewarek.

Wykonane prace:
– wymiana oleju silnikowego wraz z filtrem na Millers Trident 5w-40, poprzedzona płukaniem silnika preparatem Liqui Moly,
– wymiana filtra paliwa,
– komplet nowych tarcz i klocków na obu osiach,
– świeży płyn chłodniczy, wspomagania i hamulcowy,
– nowe osłony i odboje tylnych amortyzatorów,
– komplet nowych opon.

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.