KlasykaGatunku.pl

BMW 330xi E46 2001 – SPRZEDANE

To samochód, w którym przyjemność z jazdy była ustawiona na pierwszym miejscu. BMW 330xi E46 wyposażone jest w napęd na cztery koła, ale większość mocy (62%) trafia tył, dzięki czemu auto nie ucieka przodem w zakrętach, a ma do wykorzystania dodatkowe pokłady trakcji. Ta z pewnością jest tu przydatna, bo jednostka M54B30 była szczytem ówczesnym możliwości technicznych i wciąż może imponować dynamiką. 6 cylindrów, 24 zawory, podwójny system zmiennych faz rozrządu (bi vanos), 231 koni mechanicznych. To więcej pary, niż pierwsza generacja M3 i w lekkim nadwoziu zapewnia prawdziwie sportowe odczucia. W nieźle wyposażonym i wspaniale zadbanym egzemplarzu prawdziwa uczta dla młodego (choćby tylko duchem) kierowcy.

BMW 330xi e46
Data produkcji: 20.03.2001
Pojemność silnika: 2979 ccm
Moc: 231 KM (170 kW)
Przebieg: 166,800 km
Skrzynia biegów: automatyczna

Przedmiotem sprzedaży jest BMW 330xi serii e46 w kolorze „475 Saphirschwarz Metallic” z szarą skórzaną tapicerką. Sprowadzone z Oberhasli, Szwajcaria bezpośrednio od pierwszego właściciela. Samochód zachowany w bardzo dobrym stanie z normalnymi śladami użytkowania i upływu czasu. Zachowana pełna dokumentacja serwisowa, faktury z ASO BMW oraz 3 kluczyki.

Nadwozie zachowane w bardzo dobrym dobrym stanie, z minimalnymi śladami użytkowania jak kilka ledwo widocznych odprysków i bardzo drobnych rys. Nie ma widocznej korozji w typowych dla e46 miejscach. Posiada w większości wciąż fabryczny lakier. Wszystkie szyby są oryginalne BMW. Spód i wnęki nadkoli w dobrym stanie, bez widocznej korozji.

Wnętrze jest kompletne, z drobnymi śladami użytkowania. Skórzana tapicerka jest zachowana w bardzo dobrym stanie, bez śladów zużycia. Kierownica jest matowa i nie ma wytarć skóry. Elementy drewniane nie są wyblakłe, mają kilka ledwo widocznych pęknięć, wciąż w ładnym stanie. Komplet oryginalnych dywaników welurowych. Plastiki wnętrza nie posiadają typowych dla e46 zarysowań.

Alufelgi mają drobne otarcia na rantach. Komplet dobrych opon. W bagażniku kompletny zestaw narzędzi oraz nieużywane koło dojazdowe i lewarek.

Wykonane prace:
– wymiana uszczelki pokrywy zaworów,
– wymiana filtra paliwa,
– wymiana oleju silnikowego wraz z filtrem na Millers Trident 5w-40, poprzedzona płukaniem silnika preparatem Liqui Moly,
– wymiana uszczelki podstawy filtra oleju,
– komplet nowych tarcz i klocków na obu osiach,
– regeneracja zacisków przednich, nowe tłoczki,
– nowe rolki i paski osprzętu,
– nowe osłony i odboje tylnych amortyzatorów,
– wyważone koła.

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.