BMW 520i E28 1982 – SPRZEDANE

Zadziornym spojrzeniem czterech oczu zdradza sportowy charakter, zachowując wszystkie cechy uniwersalnego sedana. BMW 520i E28 to już 40-letnia konstrukcja, ale z pewnością może zadziwić jakością wykonania i gracją, z jaką jeździ. Zaletą prezentowanego egzemplarza z pewnością jest również sześciocylindrowy silnik – jednostka M20 była montowana w BMW przez niemal 20 lat i uchodzi za wzór eleganckiej i gładkiej pracy. Cena wywoławcza na aukcji Ardor Auctions to jedynie 28000 złotych.

Ardor Auctions jest pierwszym w Polsce domem aukcyjnym zajmującym się klasyczną motoryzacją. Działając od sześciu lat na europejskim rynku pojazdów zabytkowych zorganizowaliśmy kilkanaście aukcji w tradycyjnej formie oraz kilkadziesiąt licytacji online.

Podana kwota jest ceną wywoławczą. Oferty na prezentowany samochód będzie można składać 22 października. Rejestracja zainteresowanych zakupem jest możliwa za pośrednictwem naszej strony internetowej: https://www.ardorauctions.pl/34-bmw-520i/

Auto znajduje się w naszym salonie przy ul. Jagiellońskiej 65A w Warszawie.
Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego 661 561 169 / 661 561 561 lub mailowego: kontakt@ardoracutions.pl

BMW 520i 1981

Numer nadwozia: WBADK7105C7843543

BMW zostało sprowadzone w roku 2005 z Niemiec, gdzie miało jedynie dwóch właścicieli. W Polsce jest od tamtego czasu w rękach jednej rodziny. Książka serwisowa potwierdza przebieg auta, które utrzymanie jest w znakomitej kondycji wizualnej i mechanicznej i w zgodności z fabryczną specyfikacją, o czym świadczą oryginalne chromowane kołpaki oraz radio Blaupunkt z epoki. Wyposażenie dodatkowe auta stanowi wspomaganie kierownicy, centralny zamek oraz szyberdach. Praca podzespołów takich jak wybierak skrzyni biegów, zawieszenie czy układ kierowniczy świadczą o wysokiej kulturze użytkowania auta. Samochód jest zarejestrowany, ubezpieczony i nie wymaga napraw.

Dane techniczne:

Silnik: 2.0l, R6
Moc: 125 koni mechanicznych
Inne dane: skrzynia biegów manualna, napęd na tylne koła
Odczyt licznika: 94 000 kilometrów

Stan prawny: zarejestrowany w Polsce jako pojazd zabytkowy