KlasykaGatunku.pl

BMW 523i E39 1997 – 33500 PLN – Wrocław

Życie importera niemieckich samochodów jest jak pudełko czekoladek. Nigdy nie wiadomo, co Ci się trafi, i tu nie chodzi o stan samochodu, a wyposażenie. O ile kupno samochodu ze Szwajcarii, po pierwszym właścicielu, z kompletną historią serwisową, jest rzeczą pewną i wolną od ryzyka, to już poziom wyposażenia jest kompletną niewiadomą. BMW 523i E39 już w opcji podstawowej nie było nigdy tanim samochodem, a opcje można było zaznaczyć tak różnorodne, że dzisiejsze auta mogą im tego często pozazdrościć. Ten egzemplarz ma bardzo klasyczne i eleganckie połączenie zielonego lakieru z szarą welurową tapicerką i całkiem niezły poziom wyposażenia, z będącymi największym zaskoczeniem w tej konfiguracji fotelami Komfortsitze, z łamanymi oparciami i pneumatyką lędźwi. Tu pierwszy właściciel musiał szczególną uwagę przykładać do komfortu – ta opcja nawet w E38 nie zdarza się często.

BMW 523i e39
Data produkcji: 13.10.1997
Pojemność silnika: 2494 ccm
Moc: 170 KM (125 KW)
Przebieg: 155,020 km
Skrzynia biegów: automatyczna

Przedmiotem sprzedaży jest BMW 523i serii e39 w kolorze „324 Oxfordgrün Metallic” z szarą welurową tapicerką. Sprowadzone z Zurychu, Szwajcaria bezpośrednio od spadkobiercy pierwszego właściciela. Samochód zachowany w bardzo dobrym stanie z minimalnymi śladami użytkowania i upływu czasu. Zachowana pełna dokumentacja serwisowa: książka serwisowa, dwie książki badań spalin Abgas, rachunek z ostatniego serwisu u dealera BMW oraz 2 kluczyki.

Szczególne wyposażenie: fotele Komfortsitze el. regulowane z pamięcią, pneumatyką lędźwi, czujniki parkowania, klimatyzacja automatyczna.

Nadwozie zachowane w bardzo dobrym dobrym stanie, z normalnymi drobnymi śladami użytkowania jak odpryski na masce, drobne rysy na przednim zderzaku. Nie ma żadnej korozji w typowych dla e39 miejscach. Jeśli ma to dla kogoś znaczenie posiada w większości wciąż fabryczny lakier. Wszystkie szyby są jeszcze fabryczne. Spód i wnęki nadkoli we wzorowym stanie, bez nalotu rdzy, zachowany fabryczny wosk i oznaczenia. Tłumiki wciąż fabryczne w bardzo dobrym stanie. Lampy przednie oraz tylne bez uszkodzeń, stan wzorowy.

Wnętrze jest kompletne, z drobnymi śladami użytkowania. Welurowa tapicerka jest zachowana w idealnym stanie, bez śladów zużycia, z drobnymi śladami użytkowania na fotelu kierowcy. Kierownica i wybierak biegów bez zużycia. Elementy drewniane w stanie bliskim ideału, jedno pęknięcie lakieru przy wybieraku. Komplet oryginalnych dywaników welurowych w stanie bardzo dobrym. Brak popękanych czy porysowanych plastików.

Alufelgi wyglądają prawie jak nowe. Komplet dobrych opon zimowych. W bagażniku kompletny zestaw narzędzi oraz nieużywane koło dojazdowe i lewarek.

Wykonane prace:
– wymiana czujnika położenia wałka rozrządu,
– wymiana oleju silnikowego wraz z filtrem na Millers 5w-40,
– nowy filtra paliwa,
– świeży płyn chłodniczy,
– nowe tarcze i klocki tylnej osi,
– nowa uszczelka przedniej szyby ASO BMW,
– nowy akumulator.

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.

Cena 33’500 PLN zawiera kompletne opłaty, które zostały już wykonane. Samochód odbierasz w podanej cenie cenie zatankowany do pełna, z tłumaczeniami dokumentów, pierwszym przeglądem technicznym, ubezpieczeniem OC na 30 dni, gotowy do rejestracji w RP.

Możliwy transport po zakupie na terenie całej Europy.

Zapraszamy do kontaktu pod tel. +48 791 515 905 (Michał),
+48 661 737 676 (Daniel).
Zapytania mailowe prosimy kierować pod info@klasykagatunku.pl.