BMW 524td E28 1986 – SPRZEDANE

Jeżeli marka BMW kojarzy Wam się wyłącznie z agresywnymi, tylnonapędowymi bolidami, spokojnie możecie pominąć tę ofertę. Bawarska marka przez dziesięciolecie oferowała również całkowicie odmienne spojrzenia na świat motoryzacji. Wszak BMW to również miniaturowa Isetta, jak również na przykład właśnie takie BMW 524td E28. Elegancka sylwetka, zadziorne spojrzenie czterech oczu i rekini nos. Do tego komfortowe zawieszenie, mocny, lecz wysokoprężny silnik i wyważony charakter. Ten egzemplarz ma świetny look, podkreślony obniżonym zawieszeniem, trzyczęściowymi customowymi felgami, subtelnym spojlerem i dokładką przedniego zderzaka oraz drewnianą kierownicą.

BMW 524td E28
Rocznik: 1986
Przebieg: 280000 km
Pojemność: 2443 cm³
Rodzaj paliwa: diesel
Skrzynia biegów: manualna
Moc: 116 KM

Na sprzedaż BMW serii 5 model e28 z silnikiem diesla.

Auto przeszło kilka drobnych modyfikacji stylistycznych:
Samochód posiada gwintowane zawieszenie z felgami Custom 3TLG na bazie oryginalnych felg BMW wzór TRX o szerokości 9j przód oraz 10j tył, w nadzwyczaj pięknym malowaniu. Żaluzja na tylnej szybie oraz lotka na tylnej klapie, jak i dokładka do przedniego zderzaka sprawiają, że samochód prezentuje się wyjątkowo. We wnętrzu oryginalna kierownica została zastąpiona drewnianą, a oryginalna gałka na nowo obszyta.

Dla wszystkich koneserów klasycznej motoryzacji w formie jak najbardziej zbliżonej do oryginału dodam, że posiadam w zasadzie wszystkie oryginalne części, które zostały zastąpione przez w/w modyfikacje, jak również pokaźną ilość dodatkowych części zarówno wyposażenia wnętrza, jak i mechanicznych, więc przy niewielkim nakładzie pracy można przywrócić auto do stanu niemal fabrycznego.

Wnętrze w stanie idealnym, technicznie auto również bez zastrzeżeń – bez najmniejszego problemu auto przeszło badanie techniczne. Silnik po kapitalnym remoncie. Powłoka lakiernicza odświeżona, zabezpieczona ceramiką. Wokół szyby czołowej pojawiają się niewielkie ogniska korozji, którymi należałoby się w niedalekiej przyszłości zająć.

Auto garażowane, przechowywane pod pokrowcem.