KlasykaGatunku.pl

BMW 525i E39 2002 – SPRZEDANE

Ma sportowy charakter, jest lekkie optyczne, sprawia wrażenie smukłego, zwinnego i gotowego do skoku. BMW 525i E39 w białym kolorze, w poliftowej wersji, wyposażone w opcjonalny M Pakiet, składający się ze zmodyfikowanych zderzaków, spojlera na tylne klapie i 17-calowych felg oraz usportowionego stylu wnętrza, nawet po kilkunastu latach wygląda wciąż świeżo i zachęcająco. Szczególnie, gdy mówimy o egzemplarzu zachowanym w fenomenalnym, oryginalnym stanie, z przebiegiem zaledwie 96 tys. km. To nawet dziś świetne narzędzie podróży, w którym każda przejażdżka będzie przyjemnością, a ten egzemplarz jest imponujący.


Link: http://klasykagatunku.pl/auta/bmw-525i-7/

BMW 525i E39
Data produkcji: 22.10.2002
Pojemność silnika: 2494 ccm
Moc silnika: 192 KM
Przebieg: 96,264 km
Skrzynia biegów: automatyczna

BMW 525i w kolorze „300 Alpinweiss III” z czarną tapicerką z Alcantary. Samochód sprowadzony z Okinawa, Japonia od pierwszego właściciela. Bardzo niski przebieg. Zachowany w świetnym stanie z minimalnymi śladami użytkowania.

M54B25 z automatyczną skrzynią biegów Steptronic. Szczególne wyposażenie: automatyczna klimatyzacja, el. fotele z pamięcią ustawień dla kierowcy, podgrzewanie foteli, nawigacja 16/9, Xenon, M-Paket, listwy w kolorze nadwozia, Sportsitze, Shadowline, instalacja do telefonu, M Sport Federung II, czarna podsufitka, Isofix, wykończenia wnętrza aluminium, lusterka fotochrom, kierownica M-Sport z multifunkcją.

Nadwozie zachowane w bardzo dobrym stanie, bez jakichkolwiek śladów korozji czy widocznych uszkodzeń. Jeśli ma to dla kogoś znaczenie posiada wciąż pierwszy – fabryczny lakier. Spód i wnęki nadkoli zachowane w stanie wzorowym.

Wnętrze jest kompletne, bez śladów zużycia, tapicerka zachowana w doskonałym stanie. Brak pękniętych czy poniszczonych plastików. Komplet fabrycznych dywaników welurowych.

Wykonane prace: wymiana oleju silnikowego wraz z filtrem, nowy filtr paliwa, wymiana płynu chłodniczego, ustawienie geometrii zawieszenia, uzupełnienie czynnika w ukł. klimatyzacji, wyważenie kompletu felg i wymiana wentyli na metalowe, regeneracja odbłyśników lamp, wymiana regulatorów, przystosowanie do ruchu EU, nowy akumulator.

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.