KlasykaGatunku.pl

BMW 525i Exclusive E39 2002 – SPRZEDANE

BMW 525i Exclusive E39 to przedstawiciel czwartej generacji serii 5 z przyjemnym, 2,5-litrowym R6 pod maską. Samochód ma ponadczasową sylwetkę i doskonałe maniery na drodze. Tylny napęd, piękne brzmienie rzędowej jednostki, sportowe geny BMW – przyjemność z jazdy jest gwarantowana. Ten egzemplarz z ostatniego etapu produkcji wyposażony jest w elementy wyposażenia Exclusive Edition, dostępne wyłącznie w dwóch ostatnich latach produkcji. Elementy, które odnajdziemy wyłącznie tutaj, to chrom na listwach zewnętrznych i ramkach zegarów, indywidualny wzór tapicerki z wykorzystaniem trzech rodzajów skór, wykończenie drewniane kierownicy, dźwigni hamulca ręcznego i zmiany biegów. Auto ma klasyczne zestawienie srebrnego lakieru i czarnego wnętrza. To ponadczasowy, pięknie skonfigurowany i doskonale utrzymany samochód.

BMW 525i Exclusive Edition E39
Data produkcji: 29.05.2002
Pojemność silnika: 2494 ccm
Moc silnika: 141 kW / 192 KM
Przebieg: 252,351 km
Skrzynia biegów: automatyczna

Przedmiotem sprzedaży jest BMW 525i serii e39 w kolorze „354 Titansilber metallic” z czarną skórzaną tapicerką. Pakiet wyposażenia Exclusive Edition z charakterystycznymi dwukolorowymi drewnami, tapicerką wykonaną z różnych rodzajów skóry oraz dodatkowymi listwami chromowanymi z zewnątrz.

Sprowadzone z Zurich, Szwajcaria bezpośrednio od pierwszego właściciela (ur. 1964). Zachowane w bardzo dobrym stanie z drobnymi śladami użytkowania. Kompletna dokumentacja serwisowa.

Nadwozie nie posiada żadnej widocznej korozji. Normalne drobne ślady użytkowania takie jak rysy, małe odpryski lakieru od kamieni w przedniej części nadwozia. Jeśli to dla kogoś istotne posiada w większości wciąż fabryczny lakier. Spód auta i wnęki nadkoli zachowane w stanie bardzo dobrym.

Wnętrze jest kompletne, bez uszkodzeń. Skórzana tapicerka zachowana wdobrym stanie, beż uszkodzeń. Oryginalne radio w pełni sprawne, wyświetlacze bez braków pikseli. Komplet oryginalnych dywaników welurowych w idealnym stanie.

Felgi nie posiadają uszkodzeń, nie były nigdy odnawiane. Komplet dobrych opon zimowych.

Wykonane prace:
– wymiana przednich tarcz hamulcowych i klocków,
– wymiana oleju w silniku wraz z filtrem na Motul 5w-40, poprzedzona płukaniem preparatem Liqui Moly,
– wymiana uszczelki pokrywy zaworów,
– wymiana uszczelki podstawy filtra oleju,
– wymiana filtra powietrza,
– świeży płyn chłodniczy,
– nowe łączniki stabilizatora, nowe poduszki stablizatora

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.