KlasykaGatunku.pl

BMW 525tds E39 1996 – SPRZEDANE

BMW 525tds E39 ma charakter i temperament. Sześć cylindrów, tylny napęd, świetne wyciszenie kabiny, a do tego pewne zawieszenie. Choć najczęściej miłośnicy BMW wybierali silniki benzynowe, ten model sprawił, że sytuacja się odwróciła, i to miłośnicy diesli zaczęli sięgać po BMW. Ono po prostu obiektywnie było świetne, co dziś można odczuć oglądając i jeżdżąc takim egzemplarzem, jak ten. Zaledwie 101 tys. km przebiegu, doskonała prezencja i fantastycznie utrzymanie wnętrze. Jeździ się nim niezwykle przyjemnie, co jest zasługą między innymi takiej, a nie innej konfiguracji. Dla wielu miłośników to właśnie welur, a nie skóra, jest dziś pierwszym wyborem. Kto usiądzie w takim aucie, od razu zrozumie dlaczego.

BMW 525tds E39
Data produkcji: 05.06.1996
Pojemność silnika: 2497 ccm
Moc silnika: 105 kW / 143 KM
Przebieg: 101,545 km
Skrzynia biegów: manualna

Przedmiotem sprzedaży jest BMW 525tds serii e39 w kolorze „309 Arktissilber” z grafitową welurową tapicerką. Sprowadzone z St. Polten, Austria od pierwszego właściciela, Pana ur. w 1934. Zachowane w perfekcyjnym stanie z minimalnymi śladami użytkowania. Oryginalny niski, niespotykany dla silnika diesla przebieg 101 tysięcy kilometrów, potwierdzony dokumentacją serwisową uzupełnianą u dealerów BMW. Cztery oryginalne kluczyki, w tym dwa z pilotem.

Nadwozie zachowane we wzorowym stanie, nie posiada żadnej korozji, wgnieceń czy rys. Lakier w idealnym stanie z minimalnymi śladami użytkowania, zaledwie kilka małych odprysków. Jeśli to dla kogoś istotne posiada w większości wciąż fabryczny lakier. Spód auta i wnęki nadkoli jak w trzyletnim pojeździe.

Wnętrze jest kompletne, bez żadnych uszkodzeń. Welurowa tapicerka zachowana w idealnym stanie, jak nowa, bez jakichkolwiek śladów zużycia. Żadne przyciski nie są powycierane. Wszystkie elementy wyposażenia sprawne. Plastiki matowe. Wykończenia drewniane dosłownie jak nowe, bez rys. Komplet oryginalnych dywaników gumowych w idealnym stanie.

Felgi w idealnym stanie, wyglądają prawie jak nowe, komplet dobrych opon letnich.

Wyposażenie bagażnika kompletne, nieużywane koło zapasowe. Tapicerka nie posiada uszkodzeń.

Wykonane prace:
– wymiana oleju silnikowego wraz z filtrem na Millers 5w-40, poprzedzona płukaniem silnika preparatem Liqui Moly,
– świeży płyn chłodniczy,
– nowy filtr paliwa,
– nowe filtry powietrza,
– wyważenie kompletu alufelg.

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.