KlasykaGatunku.pl

BMW 528i E39 1998 – SPRZEDANE

BMW 528i E39 z kolejnymi latami nabiera klasy i wciąż ma swoich fanów. Samochód stonowany w formie, uniwersalny, elegancki, podobał się przez całe lata 90-te, ale podoba się i dzisiaj. Wielu miłośników wzdycha za tym modelem i to właśnie ich może zainteresować oferta taka jak ta. Pod maską kultowa, sześciocylindrowa jednostka M52B28, generująca 193 KM przekazywane na tylną oś. Samochód zachowany w bardzo dobrym stanie, z przebiegiem jedynie 180 tysięcy kilometrów, sprowadzony ze Szwajcarii od pierwszego właściciela, w oryginalnej kolorystyce. Zawsze był pod odpowiednią opieką, co dla spokojnej eksploatacji ma kluczowe znaczenie.

BMW 528i E39
Data produkcji: 20.04.1998
Pojemność silnika: 2793 ccm
Moc silnika: 142 kW / 193 KM
Przebieg: 180,224 km
Skrzynia biegów: automatyczna

Przedmiotem sprzedaży jest BMW e39 528i w kolorze „Aspensilber Metallic” z nietypową skórzaną tapicerką „Aubergine”. Sprowadzone z Genewy, Szwajcaria, od pierwszego właściciela, Pana ur. w 1926. Zachowane w bardzo dobrym stanie z minimalnymi śladami użytkowania. Wraz z samochodem pełna dokumentacja serwisowa: książka serwisowa, książka badań spalin Abgas, kilkanaście rachunków, komplet 4 kluczyków.

Samochód miał w ciągu ostatnich dwóch lat (2000 km) wykonane masę prac na łączną kwotę 4500 CHF w tym wymiana opon, akumulatora, hamulców, elementów zawieszenia, uszczelnień silnika, serwis klimatyzacji, wszystkie oleje, płyny, filtry, świece są świeże, przewody wspomagania, hamulcowe, wykonano nowe przeglądy MFK/Abgas i wiele innych. Niestety właściciel ze względu na wiek (95 lat) nie był już w stanie dalej użytkować pojazdu.

Nadwozie jest w perfekcyjnym stanie, nie posiada korozji, wgnieceń ani żadnych innych rzucających się w oczy mankamentów. Jedynie widoczne minimalne ślady użytkowania. Jeśli to dla kogoś istotne, posiada prawdopodobnie wciąż fabryczny lakier. Spód auta, komora silnika i wnęki nadkoli jak w kilkuletnim aucie. Lampy bez uszkodzeń. Listwy i emblematy jak nowe.

Wnętrze jest kompletne, zachowane w bardzo dobrym stanie, z minimalnymi śladami użytkowania. Skórzana tapicerka jest miękka i wygląda perfekcyjnie, nie posiada uszkodzeń. Wykończenia drewniane jak nowe. Plastiki matowe. Oryginalne dywaniki. Podsufitka jak nowa. Wyświetlacze bez martwych pikseli.

Wyposażenie bagażnika kompletne, paski do mocowania bagażu. Zestaw narzędzi nie wybrakowany. Tapicerka nie posiada uszkodzeń.

Felgi zachowane w idealnym stanie. Komplet prawie nowych opon Continental.

Wykonane prace: brak

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.