KlasykaGatunku.pl

BMW 528i E39 1999 – SPRZEDANE

Kultowa, sześciocylindrowa jednostka M52B28, manualna skrzynia, napęd na tył, zawieszenie M-Sport. Zachowane w doskonałym, oryginalnym stanie BMW 528i E39 to maszyna do sprawiania maksymalnej przyjemności z jazdy. Tak, to już czas, kiedy patrzeć możemy na to auto jak na urokliwego youngtimera. Tak, to już moment, kiedy kierowca takiego samochodu nie musi nikomu niczego na drodze udowadniać. A fakt, że to wersja przedliftowa, z oryginalnymi żółtymi kierunkowskazami, tylko dodaje mu uroku.

BMW 528i e39
Data produkcji: 02.09.1999
Pojemność silnika: 2793 ccm
Moc silnika: 142 kW / 193 KM
Przebieg: 114,737 km
Skrzynia biegów: manualna

Przedmiotem sprzedaży jest BMW e39 528i w kolorze „Titansilber Metallic” z czarną skórzaną tapicerką. Sprowadzone z Mediolanu, Włochy, od pierwszego właściciela. Zachowane w bardzo dobrym stanie z minimalnymi śladami użytkowania. Wraz z samochodem pełna dokumentacja serwisowa, książka serwisowa, kilkadziesiąt rachunków, komplet 4 kluczyków.

Szczególne wyposażenie: Zawieszenie M-Sport, Servotronic, skórzana kierownica i drewniany lewarek M-Technik. Pakiet „Shadowline” – listwy szyb w kolorze czarnym, alufelgi M-Sport.

Nadwozie jest w perfekcyjnym stanie, nie posiada korozji, wgnieceń ani żadnych innych widocznych mankamentów. Jedynie minimalne ślady użytkowania. Jeśli to dla kogoś istotne, posiada prawdopodobnie wciąż fabryczny lakier. Spód auta, komora silnika i wnęki nadkoli jak w dwuletnim aucie. Lampy jak nowe. Listwy i uszczelki jak nowe.

Wnętrze jest kompletne, bez żadnych śladów zużycia. Skórzana tapicerka jest miękka i wygląda perfekcyjnie. Wykończenia drewniane jak nowe. Plastiki matowe. Dywaniki bez wytarć. Podsufitka jak nowa. Wyświetlacze bez martwych pikseli.

Wyposażenie bagażnika kompletne, siatka i paski do mocowania bagażu. Zestaw narzędzi nie wybrakowany. Tapicerka nie posiada uszkodzeń.

Felgi M-System wyglądają idealnie, nie były odnawiane. Komplet dobrych opon letnich.

Wykonane prace:
– wymiana oleju silnikowego na Millers 5w40.

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.