KlasykaGatunku.pl

BMW 530d Touring E39 2003 – SPRZEDANE

BMW 530d Touring E39 to samochód dla tych, którzy nie lubią współczesnych aut. Jeżeli wolicie sprawdzoną technikę sprzed kilkunastu lat, z epoki gdy sześć cylindrów było lepszym rozwiązaniem niż cztery, a nadwozie kombi sprawdzało się lepiej niż SUV – ten samochód jest dla Was. W końcu w większości warunków niższy samochód spisuje się lepiej na drodze – ma niższe opory aerodynamiczne, pozwala utrzymać niższy poziom hałasu w kabinie, lepiej trzyma się na zakrętach, pewniej się prowadzi. A poza tym… czyż nie wygląda lepiej? Pięknie utrzymane E39 z przebiegiem zaledwie 84 tys. km i doskonałym silnikiem M57 pod maską to nie jest rzecz często spotykana, ale z pewnością warta uwagi.

BMW 530d Touring E39
Data produkcji: 04.02.2003
Pojemność silnika: 2996 ccm
Moc silnika: 142 kW / 193 KM
Przebieg: 84,563 km
Skrzynia biegów: automatyczna

Przedmiotem sprzedaży jest BMW 530d serii e39 wyposażone w kultowy silnik diesla M57, w kolorze „354 Titansilber Metallic”, z czarną skórzaną tapicerką. Sprowadzone z Florencji, Włochy bezpośrednio od spadkobiercy pierwszego właściciela. Zachowane w idealnym stanie z drobnymi śladami użytkowania.

Nadwozie utrzymane w perfekcyjnym stanie. Całkowicie wolne od korozji. Posiada niewielkie ślady użytkowania, kilka rysek, dwie wgniotki widoczne pod światło. Spód auta, komora silnika i wnęki nadkoli zachowane w stanie wzorowym, jak w dwuletnim pojeździe.

Wnętrze jest kompletne, bardzo zadbane, bez żadnych widocznych uszkodzeń. Skórzana tapicerka zachowana w idealnym stanie, bez śladów zużycia. Kierownica i lewarek matowe, jak nowe. Przyciski nie są powycierane. Dekory wnętrza jak nowe. Komplet oryginalnych dywaników.

Felgi nie posiadają widocznych uszkodzeń, są w idealnym stanie. Komplet nowych opon klasy premium.

Wyposażenie bagażnika kompletne, nieużywane koło zapasowe. Tapicerka nie posiada uszkodzeń.

Wykonane prace:
– wymiana oleju silnikowego wraz z filtrem na Millers 5w-40, poprzedzona płukaniem silnika preparatem Liqui Moly,
– świeży płyn chłodniczy,
– komplet nowych opon letnich klasy premium,
– komplet nowych tarcz i klocków ATE na obu osiach,
– nowy akumulator Banner 100 Ah,
– nowy filtr paliwa,
– nowe filtry powietrza,
– nowe pióra wycieraczek.

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.