KlasykaGatunku.pl

BMW 530i E34 1992 – SPRZEDANE

Niezwykły kolor Calypsorot Metallic, wyjątkowo przyjemna w dotyku welurowa tapicerka i debiutujące wówczas w serii 5 V8 pod maską. To zestawienie urzekające, zachęcające do podróży i pozwalające w niej odpocząć. Rok 1992 zdecydowanie był dobrym rocznikiem dla bawarskiej marki. BMW 530i E34 w świetnie zachowanym stanie to zdecydowanie dobry typ, by dołączyć do kolekcji w której auto nie tylko będzie zdobić garaż, ale również – i przede wszystkim – będzie jeździć.

BMW 530i E34
Data produkcji: 10.09.1992
Pojemność silnika: 2995 ccm
Moc silnika: 218 KM (160 kW)
Przebieg: 172,755 km
Skrzynia biegów: automatyczna

Przedmiotem sprzedaży jest BMW 530i w kolorze „252 Calypsorot Metallic” z szarą welurową tapicerką. Samochód sprowadzony z Hettenschwil, Szwajcaria, od pierwszego właściciela. Zachowany w bardzo dobrym stanie z drobnymi śladami użytkowania. Kompletna dokumentacja serwisowa, książka, książka badań spalin „Abgas” z wpisami średnio co dwa lata, trzy kluczyki z pilotem. Samochód kupiony w salonie „Felix Emmeneger AG” i w tym samym miejscu przez 28 lat regularnie serwisowany.

Nadwozie zachowane w bardzo dobrym stanie jak na swój wiek, posiada normalne drobne ślady użytkowania, bez widocznej korozji w typowych miejscach. Jeśli ma to dla kogoś znaczenie posiada w większości fabryczny lakier. Drobne odpryski od kamieni w przedniej części nadwozia. Kilka małych rysek na lakierze w okolicach tylnej klapy i spojlera. Lampy w idealnym stanie, bez odprysków czy pęknięć.

Wnętrze jest kompletne, welurowa tapicerka w bardzo dobrym stanie bez widocznych przetarć czy śladów zużycia. Podsufitka oryginalna, nie odkleja się. Wyświetlacze bez martwych pikseli. Komplet oryginalnych dywaników w idealnym stanie. Wykończenia drewniane bez widocznych pęknięć, nie wyblakłe ani nie porysowane. Na boczkach drzwi nie odkleja się materiał.

Felgi wyglądają jak nowe, komplet nowych opon Continental.

Wykonane prace:
– komplet nowych opon Continental,
– nowy akumulator Banner,
– wymiana uszczelek pokryw zaworów,
– wymiana oleju silnikowego wraz z filtrem na Millers Trident 5w40, poprzedzona płukaniem silnika preparatem Liqui Moly,
– świeży płyn chłodniczy,
– nowe świece zapłonowe Beru,
– świeży płyn do układu wspomagania Pentosin,
– naprawa i montaż oryginalnego radia,
– nowy filtr paliwa,
– nowy emblemat ASO BMW.

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.