KlasykaGatunku.pl

BMW 530i E39 2002 – SPRZEDANE

BMW 530i E39 to auto kompletne. Ponadczasowa sylwetka, umieszczony wzdłużnie doskonały silnik, tylny napęd, świetne i trwałe rozwiązania mechaniczne. W poliftowej wersji napędzane było doskonałą, sześciocylindrową, rzędową jednostką, która przy zachowaniu osiągów wcześniej oferowanego silnika V8 3,5 l potrafiła spalić około 2-3 litrów mniej na każde 100 kilometrów. To nawet dziś świetne narzędzie podróży, szczególnie gdy mówimy o bardzo zadbanym egzemplarzu z kompletną dokumentacją serwisową. Kolorystyka? Uniwersalna. Srebrny lakier i czarna skórzana tapicerka to wybór konserwatywny, który zawsze będzie w modzie. Ten egzemplarz wyposażony jest w elementy wyposażenia Exclusive Edition, dostępne wyłącznie w dwóch ostatnich latach produkcji.

BMW 530i e39
Data produkcji: 24.01.2002
Pojemność silnika: 2979 ccm
Moc silnika: 170 kW / 231 KM
Przebieg: 205,802 km
Skrzynia biegów: automatyczna

Przedmiotem sprzedaży jest BMW 530i exclusive serii e39 w kolorze „354 Titansilber metallic” z czarną skórzaną tapicerką. Sprowadzone z Aargau, Szwajcaria bezpośrednio od drugiego właściciela. Zachowane w bardzo dobrym stanie z drobnymi śladami użytkowania. Wraz z samochodem pełna dokumentacja serwisowa: książka serwisowa oraz książka badań spalin “Abgas” ze spisywanym przebiegiem średnio co dwa lata. Komplet kluczyków.

Nadwozie nie posiada żadnej korozji. Widoczne są jedynie normalne ślady użytkowania takie jak drobne rysy, małe odpryski lakieru od kamieni w przedniej części nadwozia. Jeśli to dla kogoś istotne posiada w większości wciąż fabryczny lakier. Spód auta i wnęki nadkoli zachowane w stanie wzorowym, bez nalotu rdzy.

Wnętrze jest kompletne, bez uszkodzeń. Skórzana tapicerka zachowana w dobrym stanie, z drobnymi śladami użytkowania. Przyciski nie są powycierane. Oryginalne radio 16:9 w pełni sprawne. Elementy drewniane w idealnym stanie. Komplet oryginalnych dywaników.

Felgi nie posiadają uszkodzeń, nie były odnawiane. Komplet dobrych opon.

Wyposażenie bagażnika kompletne. Tapicerka nie posiada uszkodzeń.

Wykonane prace:
– wymiana oleju silnikowego wraz z filtrem na Millers 5w-40,
– nowe tarcze i klocki ATE na osi przedniej,
– wymiana uszczelki pokrywy zaworów,
– wymieniony filtr powietrza,
– nowe osłony przekładni kierowniczej,
– ustawiona geometria zawieszenia,
– wymieniona taśma wyświetlacza w liczniku.

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.