KlasykaGatunku.pl

BMW 530i E60 2004 – SPRZEDANE

BMW 530i E60 pochodzi z piątej generacji modelu, która w 2003 roku zastąpiła model E39. Nowa „piątka” była dłuższa, szersza, wyższa i cięższa od poprzednika, lecz przede wszystkim zrywała z tradycyjnymi cechami marki. W nadwoziu pojawił się szereg przetłoczeń i obłości, we wnętrzu było więcej miejsca, lecz zniknął charakterystyczny element w postaci kokpitu skierowanego na kierowcę, na środku deski pojawił się duży wyświetlacz i manipulator iDrive, który upodabniał obsługę samochodu do obsługi komputera. To była nowa era, rewolucja, za którą wielu entuzjastów gotowych było wykląć markę, choć nie wszyscy. Ci ostatni nawet dziś kupują takie BMW jako auto codzienne, bądź weekendowe.

BMW 530i E60
Data produkcji: 08.11.2004
Pojemność silnika: 2979 ccm
Moc silnika: 170 kW / 231 KM
Przebieg: 234,811 km
Skrzynia biegów: automatyczna

Przedmiotem sprzedaży jest BMW e60 530i w kolorze “Silbergrau metallic” wyposażone w czarne, skórzane Komfortsitze. Sprowadzone z Zurich, Szwajcaria bezpośrednio od pierwszego właściciela. Zachowane w bardzo dobrym stanie z normalnymi śladami użytkowania i upływu czasu. Wraz z samochodem pełna dokumentacja serwisowa, książka serwisowa, książka badań spalin “Abgas”.

Nadwozie nie posiada korozji, wgnieceń ani innych mankamentów. Jeśli to dla kogoś istotne, w większości posiada wciąż fabryczny lakier. Spód auta i wnęki nadkoli zachowane w stanie bardzo dobrym, bez widocznego nalotu rdzy.

Wnętrze jest kompletne, bez śladów zużycia. Skórzana tapicerka zachowana w bardzo ładnym stanie, z małymi śladami użytkowania, ale bez widocznych uszkodzeń. Kierownica i lewarek w bardzo dobrym stanie. Przyciski nie są powycierane. Komplet oryginalnych dywaników welurowych.

Wyposażenie bagażnika kompletne. Tapicerka nie posiada uszkodzeń. Komplet narzędzi.

Wykonane prace:
– wymiana oleju silnikowego na Motul 5w40 poprzedzona płukaniem silnika, preparatem Liqui Moly,
– nowy filtr powietrza,
– nowe filtry kabinowe,
– uszczelnienie podstawy filtra oleju,
– nowe tuleje przednich wahaczy,
– nowe poduszki stabilizatora,
– wymiana uszczelki miski olejowej,
– lakier zabezpieczony powłoką kwarcową.

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.