KlasykaGatunku.pl

BMW 530i E60 2005 – SPRZEDANE

BMW 530i E60 pochodzi z piątej generacji modelu, która w 2003 roku zastąpiła model E39. Nowa „piątka” była dłuższa, szersza, wyższa i cięższa od poprzednika, lecz przede wszystkim zrywała z tradycyjnymi cechami marki. W nadwoziu pojawił się szereg przetłoczeń i obłości, we wnętrzu było więcej miejsca, lecz zniknął charakterystyczny element w postaci kokpitu skierowanego na kierowcę, na środku deski pojawił się duży wyświetlacz i manipulator iDrive, który upodabniał obsługę samochodu do obsługi komputera. To była nowa era, choć nie każdemu przypadła do gustu. Nie podlega jednak dyskusji, że pakiet M w tej generacji poczynił ogromną różnicę. Kilka odpowiednich opcji w katalogu wyposażenia dodatkowego wystarczyło, by uzyskać zupełnie inny samochód. To BMW 530i E60 pokazuje, jak to zrobić dobrze. Pakiet stylistyczny M wraz ze spojlerem na tylnej klapie, Shadowline, 18-calowe felgi Styling 135, lakier Carbonschwarz Metallic, we wnętrzu sportowe fotele, piękne połączenie materiałowej tapicerki w pepitkę ze skórą, egzotyczne drewno, czarna podsufitka. Wszystko skomponowane ze smakiem, w ciemnej tonacji, dokładnie tak, aby miało odpowiednio mroczny charakter. Taki pięknie zachowany egzemplarz z przebiegiem jedynie 52 tysięcy kilometrów wciąż imponuje.

BMW 530i E60
Data produkcji: 14.03.2005
Pojemność silnika: 2996 ccm
Moc silnika: 190 kW / 258 KM
Przebieg: 52,638 km
Skrzynia biegów: automatyczna

Przedmiotem sprzedaży jest BMW 530i serii e60 z silnikiem N52, w kolorze „416 Carbonschwarz Metallic” z czarną materiałowo-skórzaną tapicerką. Sprowadzone z Osaka, Japonia bezpośrednio od pierwszego właściciela. Zachowane w idealnym stanie z drobnymi śladami użytkowania. Wraz z samochodem pełna dokumentacja serwisowa.

Nadwozie utrzymane w perfekcyjnym stanie. Nie ma żadnych uszkodzeń, wgnieceń czy widocznych rys. Jeśli to dla kogoś istotne posiada prawdopodobnie w całości wciąż fabryczny lakier. Spód auta i wnęki nadkoli zachowane w stanie wzorowym, jak w dwuletnim pojeździe.

Wnętrze jest kompletne, bez żadnych widocznych uszkodzeń. Skórzana tapicerka zachowana w idealnym stanie, bez śladów zużycia. Kierownica i lewarek matowe, bez uszkodzeń skóry. Przyciski nie są powycierane. Elementy drewniane jak nowe. Komplet oryginalnych dywaników.

Felgi nie posiadają widocznych uszkodzeń, nie były odnawiane. Komplet dobrych opon.

Wyposażenie bagażnika kompletne, nieużywane koło zapasowe. Tapicerka nie posiada uszkodzeń.

Wykonane prace:
– wymiana oleju silnikowego wraz z filtrem na Millers 5w-40,
– świeży płyn chłodniczy,
– lakier zabezpieczony powłoką kwarcową.

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.