BMW 530i E60 2006 – SPRZEDANY

Jedynie 39 tysięcy kilometrów przebiegu, fabryczny lakier w klasycznym odcieniu Carbonschwarz Metallic, do tego M-Pakiet, 18-calowe felgi Styling 135 i stan zachowania tak fenomenalny, że auto wygląda, jakby wyjechało z fabryki. To mogą być wystarczające argumenty, przekonać się do BMW z ery Chrisa Bangle’a. BMW 530i E60 pochodzi z piątej generacji modelu, która w 2003 roku zastąpiła model E39. Nowa „piątka” była dłuższa, szersza, wyższa i cięższa od poprzednika, lecz przede wszystkim zrywała z tradycyjnymi cechami marki. W nadwoziu pojawił się szereg przetłoczeń i obłości, we wnętrzu było więcej miejsca, lecz zniknął charakterystyczny element w postaci kokpitu skierowanego na kierowcę, na środku deski pojawił się duży wyświetlacz i manipulator iDrive, który upodabniał obsługę samochodu do obsługi komputera. To był nowy rozdział, który dopiero po kilkunastu latach zdołał okrzepnąć. Patrząc na grille najnowszych BMW – i do tych można już wzdychać z sentymentem.

BMW 530i E60
Data produkcji: 2006
Pojemność silnika: 2996 cm3
Moc: 258 KM
Przebieg: 39164 km
Skrzynia biegów: automatyczna

Oferujemy na sprzedaż BMW E60 530i wyprodukowane pod koniec 2006 r. w kolorze Carbonschwarz Metallic.
Zostało sprowadzone z Japonii w nienagannym stanie z przebiegiem zaledwie 39 tys. km. Fabryczny m-pakiet.

Lakier pojazdu posiada fabryczne wartości na wszystkich elementach. Podwozie idealne. Kompletne we wszystkie osłony, obudowy itp. Podłoga, progi, układ wydechowy i elementy zawieszenia jak nowe.

Wnętrze utrzymane wręcz pedantycznie. Kierownica bez oznak zużycia, skóry wciąż matowe, nie pozagniatane, wszystkie przyciski funkcyjne bez jakichkolwiek śladów użytkowania. Elementy dekoracyjne idealne. Komplet dywaników welurowych z minimalnymi śladami użytkowania. Podstopnica posiada jeszcze folię od nowości.

Felgi m-pakiet (styling 135) bez otarć, nigdy wcześniej nie były w żaden sposób odnawiane. Nowe opony Pirelli Cinturato P7.

Silnik i skrzynia biegów pracują bez zarzutu. Świeżo wymieniony olej,komplet filtrów, płyn układu chłodzenia, klimatyzacja po pełnym serwisie.
Lakier zabezpieczony powłoką ceramiczną.

Auto jest po wszystkich opłatach, z aktualnym badaniem technicznym.