KlasykaGatunku.pl

BMW 530i E60 2006 – SPRZEDANE

Jedynie 66 tysięcy kilometrów przebiegu, prawdopodobnie w całości fabryczny lakier w klasycznym odcieniu Carbonschwarz Metallic, do tego M-Pakiet, 18-calowe felgi Styling 135 i stan zachowania tak fenomenalny, że auto wygląda niemal tak, jakby dopiero co wyjechało z fabryki. To mogą być wystarczające argumenty, przekonać się do BMW z ery Chrisa Bangle’a. BMW 530i E60 pochodzi z piątej generacji modelu, która w 2003 roku zastąpiła model E39. Nowa „piątka” była dłuższa, szersza, wyższa i cięższa od poprzednika, lecz przede wszystkim zrywała z tradycyjnymi cechami marki. W nadwoziu pojawił się szereg przetłoczeń i obłości, we wnętrzu było więcej miejsca, lecz zniknął charakterystyczny element w postaci kokpitu skierowanego na kierowcę, na środku deski pojawił się duży wyświetlacz i manipulator iDrive, który upodabniał obsługę samochodu do obsługi komputera. To był nowy rozdział, który dopiero po kilkunastu latach zdołał okrzepnąć. Patrząc na grille najnowszych BMW – i do tych można już wzdychać z sentymentem.

BMW 530i E60
Data produkcji: 17.03.2006
Pojemność silnika: 2996 ccm
Moc silnika: 190 kW / 258 KM
Przebieg: 66,102 km
Skrzynia biegów: automatyczna

Przedmiotem sprzedaży jest BMW 530i serii e60 z silnikiem N52, w kolorze „416 Carbonschwarz Metallic” z czarną materiałowo-skórzaną tapicerką. Sprowadzone z Yokohama, Japonia bezpośrednio od pierwszego właściciela. Zachowane w idealnym stanie z drobnymi śladami użytkowania. Wraz z samochodem pełna dokumentacja serwisowa.

Nadwozie utrzymane w perfekcyjnym stanie. Nie ma żadnych uszkodzeń, wgnieceń czy widocznych rys. Jeśli to dla kogoś istotne posiada prawdopodobnie w całości wciąż fabryczny lakier. Spód auta i wnęki nadkoli zachowane w stanie wzorowym, jak w dwuletnim pojeździe.

Wnętrze jest kompletne, bez żadnych widocznych uszkodzeń. Skórzana tapicerka zachowana w idealnym stanie, bez śladów zużycia. Kierownica i lewarek matowe, bez uszkodzeń skóry. Przyciski nie są powycierane. Dekory wnętrza jak nowe. Komplet oryginalnych dywaników.

Felgi nie posiadają widocznych uszkodzeń, są w idealnym stanie. Komplet nowych opon.

Wyposażenie bagażnika kompletne, nieużywane koło zapasowe. Tapicerka nie posiada uszkodzeń.

Wykonane prace:
– wymiana oleju silnikowego wraz z filtrem na Millers 5w-40,
– świeży płyn chłodniczy,
– komplet nowych opon letnich klasy premium.

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.