KlasykaGatunku.pl

BMW 530i Exclusive E39 2001 – SPRZEDANE

Zgrabne nadwozie, ponadczasowe linie, piękna kolorystyka, pakiet wyposażenia Exclusive (rzadszy niż M-Pakiet) oraz szwajcarskie pochodzenie i zachowana dokumentacja serwisowa. Wszystko jak należy, by cieszyć się samochodem przez długie lata. Takie BMW 530i Touring E39 jest świetnym wyborem dla motoryzacyjnego entuzjasty potrzebującego auto, które czasami musi zabrać ze sobą trochę bagażu. Tylny napęd i świetna, 3-litrowa, sześciocylindrowa jednostka to w tym nadwoziu fantastyczne połączenie. Z jednej strony świetna dynamika i bardzo przyjemne brzmienie, z drugiej spalanie, które nie wychodzi poza granice rozsądku. Świetny samochód, choćby do użytku na co dzień.

BMW 530i Exclusive E39
Data produkcji: 16.11.2001
Pojemność silnika: 2979 ccm
Moc: 231 KM (170 KW)
Przebieg: 217,000 km
Skrzynia biegów: automatyczna

Przedmiotem sprzedaży jest BMW 530i serii e39 w pięknym kolorze (482)„Toledo-blau Metallic” z beżową, skórzaną tapicerką. Wersja exclusive. Sprowadzone z Aargau, Szwajcaria bezpośrednio od drugiego właściciela. Samochód zachowany w bardzo dobrym stanie z minimalnymi śladami użytkowania i upływu czasu. Zachowana pełna dokumentacja serwisowa: książka serwisowa, książka badań spalin Abgas, kilkadziesiąt faktur za wykonywane naprawy.

Nadwozie zachowane w bardzo dobrym stanie, z normalnymi drobnymi śladami użytkowania takimi jak odpryski na masce. Nie ma żadnej korozji w typowych dla e39 miejscach. Spód i wnęki nadkoli we wzorowym stanie, bez nalotu rdzy. Tłumiki wciąż fabryczne, bez zastrzeżeń.

Wnętrze jest kompletne, z niewielkimi i śladami użytkowania. Skórzana tapicerka jest zachowana w idealnym stanie, bez śladów zużycia. Kilka pęknięć na drewnianej części kierownicy, poza tym drewniane dekory w idealnym stanie. Komplet oryginalnych dywaników welurowych w stanie bardzo dobrym.

Alufelgi w dobrym stanie, kilka drobnych otarć na rantach. Komplet dobrych opon zimowych. W bagażniku kompletny zestaw narzędzi.

Wykonane prace:
– wymiana oleju silnikowego wraz z filtrem na Motul 5w-40,
– nowy filtr powietrza,
– świeży płyn chłodniczy,
– nowe filtry kabinowe,
– nowa uszczelka przedniej szyby ASO BMW,
– nowy akumulator,
– nowe elementy odmy,
– nowe rolki,
– nowe paski,
– wymieniona uszczelka podstawy filtra oleju,
– nowy przewód vanos.

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.