KlasykaGatunku.pl

BMW 530i Touring E39 2000 – SPRZEDANE

Jak wygląda optymalny model BMW do pokonywania długich tras, z urokiem wszystkich tradycyjnych rozwiązań marki i posmakiem youngtimera? Fani marki nie powinni się długo spierać o odpowiedź. BMW 530i Touring E39 ma pod maską doskonały, sześciocylindrowy silnik, którego 231 koni mechanicznych zapewnia zawsze sprawne przyspieszenie i jest zaskakująco ekonomiczne przy autostradowych prędkościach. Nadwozie typu kombi pozwala nie tylko załadować się po sam dach, ale i czasem wygodnie sięgnąć do komory bez podnoszenia całej klapy, unosząc jedynie samą szybę. Z pewnością jednak nie tylko praktyczne względy mogą przemówić za tym modelem i za tym egzemplarzem. Zgrabne nadwozie, ponadczasowe linie, zawsze modny, czarny kolor oraz szwajcarskie pochodzenie i zachowana dokumentacja serwisowa. Wszystko jak należy, by cieszyć się samochodem przez długie lata.

BMW 530i Touring E39
Data produkcji: 18.10.2000
Pojemność silnika: 2979 ccm
Moc silnika: 170 kW / 231 KM
Przebieg: 250,182 km
Skrzynia biegów: automatyczna

Przedmiotem sprzedaży jest BMW 530i Touring serii e39 w kolorze „303 Cosmosschwarz” z beżową skórzaną tapicerką. Sprowadzone z Lucerny, Szwajcaria bezpośrednio od drugiego właściciela. Zachowane w bardzo dobrym stanie z normalnymi śladami użytkowania. Wraz z samochodem pełna dokumentacja serwisowa: książka serwisowa oraz książka badań spalin “Abgas”.

Nadwozie nie posiada żadnej widocznej korozji w typowych miejscach. Widoczne są jedynie normalne ślady użytkowania takie jak drobne rysy, małe odpryski lakieru od kamieni w przedniej części nadwozia. Jeśli to dla kogoś istotne posiada w większości wciąż fabryczny lakier. Spód auta i wnęki nadkoli zachowane w stanie wzorowym, bez nalotu rdzy.

Wnętrze jest kompletne, bez uszkodzeń. Skórzana tapicerka zachowana w bardzo dobrym stanie, z drobnymi śladami użytkowania. Przyciski nie są powycierane. Elementy drewniane w idealnym stanie. Kierownica posiada drobne ślady zużycia skóry. Komplet oryginalnych dywaników w przyzwoitym stanie.

Felgi nie posiadają uszkodzeń, nie były odnawiane. Komplet dobrych opon Pirelli.

Wyposażenie bagażnika kompletne. Tapicerka nie posiada uszkodzeń.

Wykonane prace:
– wymiana oleju silnikowego wraz z filtrem na Millers 5w-40, poprzedzona płukaniem silnika preparatem Liqui Moly,
– wymiana uszczelki podstawy filtra oleju,
– wymiana uszczelki pokrywy zaworów,
– wymiana uszczelki miski olejowej,
– nowa chłodnica wody,
– nowy termostat,
– świeży płyn chłodniczy,
– świeży płyn wspomagania,
– nowa cewka zapłonowa 1 szt.,
– nowy przewód olejowy Vanos ASO BMW,
– nowa pompka spryskiwaczy,
– nowy korek zbiorniczka płynu spryskiwaczy,
– nowy akumulator Banner,
– regeneracja sterownika ABS,
– wymienione taśmy wyświetlaczy.

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.