BMW 530i Touring E39 2001 – 25600 PLN – Kielce

Jak wygląda optymalny model BMW do pokonywania długich tras, z urokiem wszystkich tradycyjnych rozwiązań marki i posmakiem youngtimera? Fani marki nie powinni się długo spierać o odpowiedź. BMW 530i Touring E39 ma pod maską doskonały, sześciocylindrowy silnik, którego 231 koni mechanicznych zapewnia zawsze sprawne przyspieszenie i jest zaskakująco ekonomiczne przy autostradowych prędkościach. Nadwozie typu kombi pozwala nie tylko załadować się po sam dach, ale i czasem wygodnie sięgnąć do komory bez podnoszenia całej klapy, unosząc jedynie samą szybę. Z pewnością jednak nie tylko praktyczne względy mogą przemówić za tym modelem i za tym egzemplarzem. Zgrabne nadwozie, ponadczasowe linie i zawsze modny, piękny kolor 364 Topasblau to już świetne argumenty, a dodatkowo samochód ma niewysoki przebieg, udokumentowaną historię i przeszedł niezbędne prace serwisowe.

BMW 530i Touring E39
Rocznik: 2001
Przebieg: 196765 km
Pojemność: 2979 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: manualna
Moc: 231 KM

Cena: 25600 PLN

Wyposażenie:
– zgodne z VIN widocznym na ostatnich zdjęciach z wydruku BMW.

Przedmiotem sprzedaży jest BMW 530i Touring serii E39 w kolorze 364 Topasblau. Sproawdzone z Niemiec bezpośrednio od pierwszego właściciela (ur. 1948 rok), z zachowaniem oryginalnych indywidualnych numerów, z oznaczeniem modelu 530. Zachowane w bardzo dobrym stanie, z normalnymi śladami użytkowania. Wraz z samochodem dokumentacja serwisowa, w tym wydruk z BMW Polska wyposażenia i wykonanych napraw. Ostatnia wizyta w serwisie BMW Niemcy w styczniu 2020 – wymiana poduszek w ramach akcji serwisowej.
Samochód wyposażony w automatyczną tylną klapę, działającą perfekcyjnie.

Samochód z bardzo małym oryginalnym przebiegiem 196 tys. km.
Jeśli to dla kogoś istotne posiada w większości wciąż fabryczny lakier. Wnęki nadkoli zachowane w stanie wzorowym, bez nalotu rdzy.

Wnętrze jest kompletne, bez uszkodzeń. Skórzana tapicerka zachowana w perfekcyjnym stanie, z bardzo drobnymi śladami użytkowania. Przyciski nie są powycierane. Elementy ozdobne w idealnym stanie. Kierownica nie posiada oznak zużycia skóry. Komplet oryginalnych dywaników w bardzo dobrym stanie.

Felgi nie posiadają uszkodzeń, nie były odnawiane. Komplet nowych opon z 2021 roku.

Wyposażenie bagażnika kompletne. Tapicerka nie posiada uszkodzeń.

Wykonane prace:
– wymiana oleju silnikowego wraz z filtrem Motul 5w-30,
– wymiana uszczelki podstawy filtra oleju,
– wymiana uszczelki pokrywy zaworów,
– nowe opony z 2021 roku,
– nowy filtr paliwa,
– nowe filtry kabinowe,
– nowy filtr powietrza,
– nowe przednie amortyzatory firmy Sachs,
– wymiana oleju automatycznej klapy bagażnika na Shell Aero.

Telefon: +48 515 215 676
Miejscowość: Kielce