KlasykaGatunku.pl

BMW 530i Touring E39 2003 – SPRZEDANE

Zgrabne nadwozie, ponadczasowe linie, piękna kolorystyka, pakiet wyposażenia Exclusive (rzadszy niż M-Pakiet) oraz szwajcarskie pochodzenie i zachowana dokumentacja serwisowa. Wszystko jak należy, by cieszyć się samochodem przez długie lata. Takie BMW 530i Touring E39 jest świetnym wyborem dla motoryzacyjnego entuzjasty potrzebującego auto, które czasami musi zabrać ze sobą trochę bagażu. Tylny napęd i świetna, 3-litrowa, sześciocylindrowa jednostka to w tym nadwoziu fantastyczne połączenie. Z jednej strony świetna dynamika i bardzo przyjemne brzmienie, z drugiej spalanie, które nie wychodzi poza granice rozsądku. Świetny samochód, choćby do użytku na co dzień.

BMW 530i Touring e39
Data produkcji: 20.01.2003
Pojemność silnika: 2979 ccm
Moc silnika: 170 kW / 231 KM
Przebieg: 245,033 km
Skrzynia biegów: automatyczna

Przedmiotem sprzedaży jest BMW 530i serii e39 w kolorze „364 Topasblau metallic” z czarną skórzaną tapicerką. Pakiet wyposażenia Exclusive Edition z charakterystycznymi dwukolorowymi drewnami, tapicerką wykonaną z różnych rodzajów skóry oraz dodatkowymi listwami chromowanymi z zewnątrz.

Sprowadzone z Kloten, Szwajcaria bezpośrednio od pierwszego właściciela (ur. 1948). Zachowane w bardzo dobrym stanie z drobnymi śladami użytkowania. Obszerna dokumentacja serwisowa, zbiór około 100 rachunków z serwisu BMW.

Nadwozie nie posiada żadnej widocznej korozji. Normalne drobne ślady użytkowania takie jak rysy, małe odpryski lakieru od kamieni w przedniej części nadwozia. Jeśli to dla kogoś istotne posiada w większości wciąż fabryczny lakier. Spód auta i wnęki nadkoli zachowane w stanie wzorowym, bez nalotu rdzy.

Wnętrze jest kompletne, bez uszkodzeń. Skórzana tapicerka zachowana w bardzo dobrym stanie, beż żadnych uszkodzeń czy śladów zużycia. Żadne przyciski nie są powycierane. Oryginalne radio w pełni sprawne, wyświetlacze bez braków pikseli. Elementy drewniane nie mają żadnych pęknięć. Komplet oryginalnych dywaników welurowych w idealnym stanie.

Felgi nie posiadają uszkodzeń, nie były nigdy odnawiane. Komplet dobrych opon letnich.

Wyposażenie bagażnika kompletne, nieużywane koło zapasowe. Tapicerka nie posiada uszkodzeń.

Wykonane prace:
– wymiana przednich tarcz hamulcowych i klocków,
– wymiana oleju w silniku wraz z filtrem na Millers 5w-40, poprzedzona płukaniem preparatem Liqui Moly,
– wymiana uszczelki pokrywy zaworów,
– wymiana uszczelki miski olejowej,
– wymiana uszczelki podstawy filtra oleju,
– świeży płyn chłodniczy,
– świeży płyn w układzie wspomagania.

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.