KlasykaGatunku.pl

BMW 535i Individual E39 2001 – SPRZEDANE

BMW zawsze słynęło z szerokich możliwości zamawiania wyposażenia dodatkowego. Paleta lakierów specjalnych i szerokie możliwości konfigurowania wnętrza sprawiały, że auto mogło otrzymać tak przez wielu upragnione oznaczenie „BMW Indyvidual” na kielichu pod maską. Tutaj z zewnątrz mamy odcień „354 Titansilber Metallic”, można powiedzieć – nic szczególnego, ale już dekory wskazują, że nie jest to typowe auto. Ramki drzwi oraz mocowania lusterek w czarnym połysku, ale listwy zewnętrzne z dodatkowym chromem. Podobnie wyglądał pakiet „Exclusive”, ale tutaj nie ma chromowanej listwy na klapie bagażnika. We wnętrzu za to jest zdecydowanie większy odjazd. Dwukolorowa skórzana tapicerka, wykończenie skórą deski rozdzielczej i środkowej konsoli, rączki boczków drzwi równie obszyte skórą. Co poza tym? Prawdziwa rzadkość w E39 – fotele z funkcją masażu, wentylacji i podgrzewania, roletki w tylnych szybach i elektryczna roleta. W dwóch słowach – jest luksusowo. W końcu to BMW 535i Individual E39, niegdyś jak i dziś obiekt pożądania, z V8 pod maską i w pięknym stanie zachowania.

BMW 535i Individual E39
Data produkcji: 12.07.2001
Pojemność silnika: 3498 ccm
Moc: 245 KM (180 KW)
Przebieg: 249,569 km
Skrzynia biegów: automatyczna

Przedmiotem sprzedaży jest BMW 535i serii e39 w kolorze „354 Titansilber Metallic” z czarno-szarą skórzaną tapicerką. Sprowadzone z Winterthur, Szwajcaria bezpośrednio od pierwszego właściciela. Samochód zachowany w bardzo dobrym stanie z minimalnymi śladami użytkowania i upływu czasu. Zachowana pełna dokumentacja serwisowa oraz 2 kluczyki.

Wyposażenie Individual: dwukolorowa skóra na fotelach i boczkach, rączki boczków drzwi obszyte skórą, tunel środkowy i podłokietnik obszyte skórą, listwy zewnętrzne z dodatkowym chromem, ramki drzwi oraz mocowania lusterek wykończone w czarnym połysku.

Nadwozie zachowane w bardzo dobrym dobrym stanie, z normalnymi śladami użytkowania jak kilka ledwo widocznych odprysków i bardzo drobnych rys. Nie ma żadnej korozji w typowych dla e39 miejscach. Jeśli ma to dla kogoś znaczenie posiada w większości wciąż fabryczny lakier. Wszystkie szyby są jeszcze fabryczne. Spód i wnęki nadkoli we wzorowym stanie, bez nalotu rdzy, zachowany fabryczny wosk i oznaczenia. Tłumiki wciąż fabryczne w bardzo dobrym stanie.

Wnętrze jest kompletne, z drobnymi śladami użytkowania. Skórzana tapicerka jest zachowana w idealnym stanie, bez śladów zużycia. Kierownica jest matowa i nie ma wytarć skóry. Elementy drewniane nie są wyblakłe ani popękane, w idealnym stanie. Komplet oryginalnych dywaników welurowych w stanie bardzo dobrym. Brak popękanych plastików.

Alufelgi wyglądają jak nowe. Komplet dobrych opon Yokohama. W bagażniku kompletny zestaw narzędzi oraz nieużywane koło dojazdowe i lewarek.

Wykonane prace:
– wymiana uszczelek pokrywy zaworów,
– wymiana oleju silnikowego wraz z filtrem na Motul X-Cess 5w-40,
– wymiana filtra powietrza i paliwa,
– wymiana taśm wyświetlaczy,
– nowe świece zapłonowe NGK,
– wymienione uszczelki obudowy rozrządu strona lewa i prawa,
– nowe uszczelniacze vanos,
– nowe odboje podstawy filtra oleju.

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.