KlasykaGatunku.pl

BMW 540i E39 1998 – SPRZEDANE

BMW 540i E39 to przedstawiciel czwartej generacji serii 5 z potężnym, 4,4-litrowym V8 pod maską. Samochód ma ponadczasową sylwetkę i doskonałe maniery na drodze. Tylny napęd, piękne brzmienie widlastej jednostki, sportowe geny BMW – przyjemność z jazdy jest gwarantowana. To mocny i ponadczasowy samochód, w świetnej konfiguracji i bardzo dobrym stanie. Samochód sprowadzony został z Japonii, bezpośrednio od pierwszego właściciela. Jego przebieg jest wyjątkowo niski – to jedynie 40 tysięcy kilometrów, co zwiększa walory kolekcjonerskie tego egzemplarza.

BMW 540i e39
Data produkcji: 28.04.1998
Pojemność silnika: 4398 ccm
Moc silnika: 210 kW / 286 KM
Przebieg: 40,180 km
Skrzynia biegów: automatyczna

Przedmiotem sprzedaży jest BMW 540i serii e39 w kolorze „309 Arktissilber metallic” z czarną skórzaną tapicerką. Sprowadzone z Yokohama, Japonia, bezpośrednio od pierwszego właściciela. Zachowane w bardzo dobrym stanie z minimalnymi śladami użytkowania. Oryginalny niski przebieg 40 tysięcy kilometrów.

Nadwozie zachowane we wzorowym stanie nie posiada żadnej korozji. Lakier w idealnym stanie z minimalnymi śladami użytkowania i kilkoma odpryskami od kamieni na masce. Jeśli to dla kogoś istotne, posiada w większości wciąż fabryczny lakier. Spód auta i wnęki nadkoli zachowane w stanie wzorowym, bez nalotu rdzy.

Wnętrze jest kompletne, bez uszkodzeń. Skórzana tapicerka zachowana w bardzo dobrym stanie, bez jakichkolwiek uszkodzeń czy śladów zużycia. Kierownica matowa, prawie jak nowa. Żadne przyciski nie są powycierane. Oryginalne radio w pełni sprawne. Elementy drewniane nie mają żadnych pęknięć. Komplet oryginalnych dywaników welurowych w idealnym stanie.

Felgi M-Technik nie posiadają uszkodzeń, komplet dobrych opon letnich.

Wyposażenie bagażnika kompletne, nieużywane koło zapasowe. Tapicerka nie posiada uszkodzeń.

Wykonane prace:
– wymiana oleju w silniku wraz z filtrem na Motul 5w-40,
– wymiana kompletu świec zapłonowych,
– nowe tarcze, klocki, czujniki firmy ATE na obu osiach,
– świeży płyn chłodniczy,
– wyważenie kompletu felg, nowe wentyle ,
– nowy akumulator Bosch,
– wymienione przepalone żarówki i bezpieczniki.

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.