KlasykaGatunku.pl

BMW 540i Exclusive Edition E39 2002 – 41000 PLN – Wrocław

Zgrabne nadwozie, ponadczasowe linie, piękna kolorystyka, pakiet wyposażenia Exclusive (rzadszy niż M-Pakiet) oraz szwajcarskie pochodzenie i zachowana dokumentacja serwisowa, a nade wszystko – kultowe V8 o pojemności 4,4 l pod maską. Wszystko jak należy, by cieszyć się z jazdy. Takie BMW 540i Exclusive Edition E39 jest świetnym wyborem dla każdego fana marki. Tylny napęd, automatyczna skrzynia biegów, spory zapas mocy pod prawą nogą i piękne brzmienie to w tym uzależniające połączenie. Świetny samochód, choćby do użytku na co dzień.

BMW 540i Exclusive Edition e39
Data produkcji: 19.03.2002
Pojemność silnika: 4398 ccm
Moc silnika: 210 kW / 286 KM
Przebieg: 368,078 km
Skrzynia biegów: automatyczna

Przedmiotem sprzedaży jest BMW 540i serii e39 w kolorze „475 Saphirschwarz metallic” z beżową skórzaną tapicerką. Pakiet wyposażenia Exclusive Edition z charakterystycznymi dwukolorowymi drewnami, tapicerką wykonaną z różnych rodzajów skóry oraz dodatkowymi listwami chromowanymi z zewnątrz.

Sprowadzone z Sankt Gallen, Szwajcaria bezpośrednio od syna pierwszego właściciela. Zachowane w bardzo dobrym stanie z normalnymi śladami użytkowania. Kompletna dokumentacja serwisowa w oryginalnym etui. Dwa kluczyki.

Nadwozie nie posiada żadnej widocznej korozji. Widoczne normalne drobne ślady użytkowania takie jak drobne rysy, małe odpryski lakieru od kamieni w przedniej części nadwozia. Spód auta i wnęki nadkoli zachowane w stanie niespotykanym jak na swój wiek.

Wnętrze jest kompletne, bez uszkodzeń. Skórzana tapicerka zachowana w bardzo dobrym stanie, bez widocznego zużycia. Oryginalne radio w pełni sprawne, wyświetlacze bez braków pikseli. Komplet oryginalnych dywaników welurowych w bardzo dobrym stanie. Drewniane wykończenia nie posiadają pęknięć.

Felgi nie posiadają uszkodzeń, nie były odnawiane. Komplet dobrych opon.

Wykonane prace:
– wymiana kompletnej odmy,
– wymiana oleju w silniku wraz z filtrem na Millers 5w-40, poprzedzona płukaniem preparatem Liqui Moly,
– wymiana uszczelek pokryw zaworów,
– wymiana uszczelki podstawy filtra oleju,
– wymiana uszczelki miski olejowej,
– świeży płyn chłodniczy,
– nowe wszystkie uszczelki obudów rozrządu,
– nowe wszystkie fajki cewek zapłonowych,
– komplet nowych świec NGK,
– uszczelka zaworu vanos,
– nowy simmering wału przód,
– nowe wszystkie uszczelki kolektora ssącego,
– nowy filtr paliwa,
– nowa uszczelka drzwi ASO BMW,
i wiele innych…

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.

Cena 41’000 PLN zawiera kompletne opłaty, które zostały już wykonane. Samochód odbierasz w tej cenie zatankowany do pełna, z tłumaczeniami dokumentów, pierwszym przeglądem technicznym, ubezpieczeniem OC na 30 dni, gotowy do rejestracji w RP.

Podana cena jest ostateczna i nie podlega żadnej negocjacji.

Zapraszamy do kontaktu pod tel. +48 791 515 905 (Michał),
+48 661 737 676 (Daniel).