BMW 633 CSI E24 1980 – 44900 PLN – Zgierz

Produkcję BMW 633 CSi E24 rozpoczęto w 1976 roku. Nadwozia początkowo wytwarzane były przez Karmanna, choć później produkcję przeniesiono pod skrzydła BMW. Dyskretne, sportowe coupe od początku stało się hitem i spodobało się nawet największym gwiazdom. Piękne proporcje, znakomita ergonomia i niepowtarzalny, sportowy styl. Samochód nie miał słabych punktów i sprzedawał się świetnie zarówno w Europie, jak i za Oceanem, skąd pochodzi prezentowany egzemplarz. Ma manualną skrzynię, co w USA z pewnością nie było najbardziej popularnym wyborem, ale dziś dla wielu użytkowników może być dużym atutem. Samochód jest w stanie do renowacji.

BMW 633 CSI E24
Rocznik: 1980
Przebieg: 166863 mil
Pojemność: 3210 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: manualna
Moc: 200 KM

Cena: 44900 PLN

Oferta nr 132.

Mamy do zaoferowania fajny klasyk, jakim jest BMW 633 CSi E24. Pojazd w pełni sprawny, pali na dotyk, skrzynia działa bardzo ładnie, technicznie super. Pojazd nigdy nie był poddany renowacji, w większości w oryginalnym lakierze. Z tytułu wieku pojazd wymaga już dopieszczenia, wszystkie wady widoczne na zdjęciach. Fajna baza na udanego klasyka.

Stan blacharki bardzo dobry, kilka drobnych punktowych ognisk. Tapicerka wymaga renowacji, bardzo ładna kolorystyka. Spód auta super.

Pojazd posiada wszystkie niezbędne dokumenty, po opłatach gotowy do rejestracji na białe tablice. Dodatkowo do pojazdu można u nas zrobić opinie rzeczoznawcy, że jest to pojazd kolekcjonerski/zabytkowy, gdyby ktoś chciał rejestrować na żółte tablice, pomagamy w całej procedurze.

Możliwy transport do Klienta. Ogłoszenie grzecznościowe.

Do obejrzenia o każdej porze dnia i pogodzie, stoi na hali ekspozycyjnej w muzeum.

Telefon: +48 666 167 168
Miejscowość: Zgierz

Kredyt na klasyka