BMW 635 CSi E24 1983 – 47900 PLN – Poznań

Właściwe utrzymane BMW 635 CSi E24 to wóz, który daje poczucie obcowania z samochodem wysokiej klasy. Piękne proporcje, świetna jakościowo skóra, znakomita ergonomia w kabinie i niepowtarzalny, sportowy styl. Wszystko tu jest na miejscu i wpływa na stale rosnące ceny tego kultowego „rekina”. Jeżeli kupimy stale pielęgnowany egzemplarz, z pewnością odwdzięczy się nam wieloma wspaniale spędzonymi kilometrami. Ten ma fantastyczne zestawienie kolorystyczne i wyposażony jest w skrzynię automatyczną, co może nieco temperuje jego charakter, lecz w dłuższej podróży i w mieście sprawdzi się znakomicie. Wygód zresztą odnajdziemy tu więcej. Choć samochód powstał w pierwszej połowie lat 80-tych, na jego pokładzie odnajdziemy nawet klimatyzację, ABS i tempomat.

BMW 635 CSi E24
Rocznik: 1983
Przebieg: 270900 km
Pojemność: 3453 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: automatyczna
Moc: 218 KM

Cena: 47900 PLN

Wyposażenie:
– skórzane fotele,
– 4 elektryczne szyby,
– elektryczne lusterka boczne,
– klimatyzacja,
– centralny zamek,
– ABS,
– tempomat

Jako fan marki BMW i pasjonat aut zabytkowych mam do sprzedania niepowtarzalny egzemplarz „rekina” 6-tki, który posiadam od 3 lat. Auto przeszło w 2014 r. kompletna renowację, którą mam udokumentowaną. Auto posiada oryginalny podkład i lakier, który został dopasowany do dachu auta (jedyny niepomalowany element nadwozia). Dodatkowo w 2011 r. zostały wymienione elementy zawieszenia (drążki, zwrotnice i tulejki) oraz wymienione elementy silnika (rachunek do wglądu).
Wszystkie płyny zostały wymienione, klimatyzacja działa bez zarzutu.
Auto posiada odrestaurowane felgi BBS RC090 17 cali, które dodają autku niepowtarzalnego charakteru.

Podstawowe informacje o tym BMW E24 635CSi:
– Auto sprowadzone z Holandii w 2014 r.,
– zarejestrowane w Polsce na zwykłych tablicach, z możliwością rejestracji jako auto zabytkowe,
– Pojemność 3453 cm3 benzyna o mocy 218 KM

Auto posiada oczywiście kilka elementów, które trzeba dopracować, jak: przesłony słoneczne, niedziałający komputer pokładowy, brakująca listwa progowa zewnętrzna, brakująca guma na zderzaku przednim oraz halogeny. Pisze o tym, gdyż nie chcę ukrywać, że auto jest bez wad, przy czym są to drobne elementy i poprawki.
Niestety zmiana priorytetów (budowa domu) w rodzinie zmusza mnie do sprzedaży tak kultowego samochodu.
Wiem na pewno, że nowy właściciel będzie miał niepowtarzalne auto, za którym oglądają się wszyscy.

Telefon: +48 507 454 099
Miejscowość: Poznań