BMW 635 CSi E24 1989 – 129000 PLN – Warszawa

Powstało u schyłku lat 70-tych, wyznaczając dla konkurencji wzorzec na kolejne dziesięciolecie. BMW 635 CSi E24 łączyło aksamitną pracę rzędowej szóstki i wysoki komfort z osiągami, które robiły wrażenie. To najwyższa liga samochodów klasy GT, „szóstka” stawiana była przez ówczesną prasę na jednej półce z Ferrari 400i i Porsche 928. Dziś z wymienionej trójki BMW jest zdecydowanie najtańsze i najłatwiejsze w utrzymaniu. To piękny, stylowy i szybki samochód, który piorunujące wrażenie może zrobić w ciekawej konfiguracji kolorystycznej, a ta jest fantastyczna. Prezentowany egzemplarz pochodzi z ostatniego etapu produkcji, sprowadzony został z rynku amerykańskiego jako dobra baza do renowacji. W Polsce został odrestaurowany według oryginalnej specyfikacji i na oryginalnych podzespołach.

BMW 635 CSi E24
Rocznik: 1989
Przebieg: 292000 km
Pojemność: 3453 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: automatyczna
Moc: 218 KM

Cena: 129000 PLN

Wyposażenie:
– fotele komfortowe w pełni elektryczne,
– kierownica NARDI z lakierowanym drewnem,
– tempomat,
– szyberdach,
– beżowa tapicerka skórzana,
– chłodzony schowek

Auto zakupione od BRP w roku 2019, sprowadzone z USA, bezwypadkowe. W Polsce poddane kompleksowej renowacji według oryginalnej specyfikacji i na oryginalnych podzespołach. Przed sprowadzeniem od początku do końca serwisowane w autoryzowanym salonie BMW (wyciąg z Carfax).

BMW 635 Highline L6 CSi CS2 E24

Oferta dotyczy BMW E24 wyprodukowanego na rynek amerykański. Auto było użytkowane w słonecznej Kalifornii, skąd zostało sprowadzone do Polski jako auto bezwypadkowe. Stan auta był typowy dla aut z tamtego regionu, zero rdzy, ale wypłowiały lakier od słońca, co stanowiło idealną bazę do odrestaurowania.

Auto przeszło kompleksową renowację, wszystkie prace są udokumentowane.

Prace lakiernicze polegały na wyciągnięciu wgnieceń oraz polakierowaniu całej karoserii samochodu na oryginalny kolor według specyfikacji fabrycznej.

Wnętrze auta również zostało kompleksowo i całościowo odnowione. Cała tapicerka wnętrza została obszyta nową skórą. Skóra i jej kolor również według oryginalnej specyfikacji BMW. Ponadto we wnętrzu zostały wymienione niektóre plastiki oraz naprawiony mechanizm blokowania fotela pasażera.

Mechanicznie silnik oraz cały układ jezdny działa perfekcyjnie. Wrażenia akustyczne są dodatkowo potęgowane przez sportowy układ wydechowy.

Dodatkowo zostało wykonane wiele prac dotyczących układów: kierowniczego, hamowania, oraz zawieszenia.

Telefon: +48 883 740 113
Miejscowość: Warszawa, Wilanów