KlasykaGatunku.pl

BMW 728i E23 1983 – 55000 PLN – Wrocław

Z klasycznymi modelami BMW jest tak, że trzeba być koneserem, by docenić niecodzienną konfigurację, pięknie zachowane wnętrze, nadwozie i silnik bez przeróbek. E23 prezentowane w ogłoszeniu prezentuje się rewelacyjnie, szczególnie jeżeli zajrzymy do wnętrza, w którym odkryjemy oryginalną welurową tapicerkę. Jest tu też kilka akcesoryjnych dodatków, które podkreślają jego charakter i zdecydowanie mogą się podobać. Nie łatwo jest odszukać BMW z lat 80-tych w takim stanie, a jeżeli dodamy do tego wspaniały silnik i manualną skrzynię biegów, to i radość z jazdy będzie tak samo duża, jak z podziwiania tego klasyka gatunku stojącego w garażu.

BMW 728i E23
Data produkcji: 01.12.1983
Pojemność silnika: 2788 ccm
Moc: 184 KM
Przebieg: 191139 km
Skrzynia biegów: manualna

Cena: 59500 PLN
Cena do soboty 9 grudnia: 55000 PLN

Przedmiotem sprzedaży jest BMW 728i serii e23 w kolorze złotym z brązową materiałową tapicerką. Samochód z prywatnej kolekcji, której częścią jest od wielu lat. W ostatnich latach wykonano sporo kosztownych prac mających na celu doprowadzenie pojazdu do stanu idealnego. Zamontowane akcesoria, takie jak kierownica drewniana Nardi, gałka biegów Alpina czy felgi JR. Możliwość wymiany tych elementów na fabryczne na życzenie Kupującego.

Samochód wydajemy zarejestrowany w RP.

Ask for export price for international buyers outside Poland.

Payment in any currency possible, cash or bank transfer, also crypto. Shipping to any country possible. We speak English. Wir sprechen Deutsch. Parliamo Italiano. Мы говорим по-русски.

Istnieje możliwość zorganizowania dowozu samochodu po zakupie do nowego właściciela, zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu ustalenia szczegółów.
Zapraszamy do kontaktu pod tel. +48 791 515 905.
Zapytania mailowe prosimy kierować pod info@klasykagatunku.pl.

Kredyt na klasyka